• Ogłoszenie

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02 września 2019 r. Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Sułkowicach o godz. 8:00. Po Mszy Świętej uczniowie udają się do szkoły na hale sportową w bud. B na inaugurację rozpoczęcia roku szkolnego.

• Rozkład jazdy busa w dniu 2 września 2019 r.

• 715 Sułkowice - Malikówka – Starowiejska – Na Węgry – Partyzantów – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sułkowicach

KURS II

730 Sułkowice -21 Stycznia- Sucha Góra – Biertowice – os. Zielona – 1 Maja – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sułkowicach

Planowany odwóz dzieci po rozpoczęciu roku szkolnego, około godziny 1100.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach informuje rodziców uczniów klas pierwszych, że spotkanie organizacyjne z dyrekcją i wychowawcami odbędzie się w dniu 26 sierpnia 2019 r. o godz. 16:00 w głównym budynku szkoły.