• Szanowni Państwo!

• Wszelkie informacje związane z funkcjonowaniem szkoły w nowym roku szkolnym, regulaminami i procedurami obowiązującymi w naszej szkole, związanymi z sytuacją epidemiczną, będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły. Prosimy i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Wierzymy, że dzięki wspólnej dyscyplinie oraz wysiłkowi, zarówno dzień rozpoczęcia roku szkolnego, jak i następne dni nauki będą przebiegały w bezpiecznej oraz spokojnej atmosferze.

Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne

• Informacja o obiadach szkolnych

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, iż zapisy dzieci na zajęcia świetlicowe odbywać się będą od 1 września 2020 r. do 10 września 2020 r. w godzinach od 7.30 - 14.30.  Świetlica prowadzi zajęcia opiekuńczo - wychowawcze od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Funkcjonowanie stołówki szkolnej i wydawanie obiadów dla uczniów rozpocznie się z dniem 03.09.2020 r. (czwartek). Zapisy na obiady przyjmowane będą od 01.09.2020 r. u wychowawcy klasy przez ucznia lub telefonicznie przez rodzica u intendentki. Stawka żywieniowa za pełny obiad wynosi 4zł 50gr.

• Szanowni Rodzice!

• W związku z koniecznością naniesienia zmian w oświadczeniach i deklaracjach zostały one usunięte, za co serdecznie przepraszam. Nowe oświadczenia do zapoznania się i podpisania przez Państwa otrzymają uczniowie w dniu 1 września.

K. Madejczyk

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

1 września 2020r. rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. W związku z istniejącą sytuacją jego inauguracja będzie przebiegać według następującego harmonogramu:

Klasy I-III:

Godz. 8.00 - Msza Święta w kościele parafialnym

Godz. 9.00 - Uczniowie spotykają się na placu apelowym/ w razie deszczu w hali sportowej, a następnie z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.

Klasy IV-VIII:

Godz. 10.00 - Msza Święta w kościele parafialnym

Godz. 11.00 - Uczniowie spotykają się na placu apelowym/ w razie deszczu w przyporządkowanych salach

lekcyjnych:

IV a – sala 45          IV b – sala 36             V a – sala 34            V b – sala 44

VI a – sala 10          VI b – sala 1

VII a – sala 38         VII b – sala 0              VII c – sala 21

VIII a – sala 35        VIII b – sala 3             VIII c – sala 39         VIII d – sala 2

Wejście do budynku A:

• od strony sali gimnastycznej nr 29: Klasy: V a, VIII a, IV b, VII c

• od strony szatni: Klasy VI b, VII b

•główne wejście do budynku A: Klasy V b, IV a, VII a, VIII c

Główne wejście do budynku B - Klasy VIII b, VIII d, VI a

Ważne dla wszystkich uczniów!

Uczniów zobowiązuję do ścisłego przestrzegania wytycznch na czas epidemii/ przede wszystkim zakładacie maseczki, dezynfekujecie ręce przy wejściu do szkoły i zachowujecie właściwe odległości.

Proszę również o przyniesienie wydrukowanych ze strony szkoły oświadczeń i deklaracji podpisanych przez rodziców, które przekażecie wychowawcom.

W tym dniu otrzymacie podręczniki szkolne.

Krystyna Madejczyk

• Rodzice pierwszoklasistów w roku szkolnym 2020/2021

• Szanowni Państwo! W dniu 26 sierpnia 2020 r. tj.  środa Dyrekcja  Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach serdecznie zaprasza Rodziców przyszłych pierwszoklasistów na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w hali sportowej w budynku B o godzinie 17.00. Bardzo proszę o zastosowanie się do wszelkich zasad sanitarnych (maseczka zakrywająca usta i nos, dezynfekcja rąk przy wejściu na halę).

Dyrektor Krystyna Madejczyk

• Szanowni Państwo!

• Dyrekcja Szkoły nr 1, bardzo Państwa przeprasza za pomyłkę w informacji dotyczącej zamknięcia placówki w dniu 18. 08. 2020 r. Szkoła jest otwarta codziennie do godziny 15.00 .