• Praca w Quizizz

Tutaj poznamy narzędzie Quizizz. Przydatna sprawa przy tworzeniu i rozwiązywaniu testów online. Do utworzenia konta w serwisie potrzebne nam będzie.... konto Google :) Wszystkich gorąco zachęcam do korzystania, mnóstwo zabawy, szybko można wszystko pojąć, a dreszczyk rywalizacji jest, przyznaję, całkiem - całkiem. Grałem sam ze sobą z kont nauczyciel i uczeń.  Bardzo czytelne narzędzie.

Poniżej zamieszczam łącze do filmu instruktażowego dla nauczycieli:

Quizizz poradnik dla nauczyciela

Udostępnianie uczniom quizów

Poniżej skupimy się na informacjach dla uczniów.

Posiadając konto Google (oczywiście można używac innego konta pocztowego, ale to ogranicza nasze możliwości) tworzymy konto w serwisie Quizizz i w kontakcie z nauczycielami dostajemy od nich kody do quizów. Można rozwiązywac quizy juz przygotowane i dostępne dla wszystkich, ale nauczyciele z pewnością będą chcieli wykorzystac to narzędzie do oceny Waszych postępów.

Jak zwykle poradnik poniżej:

Poradnik dla ucznia

Z. Ł.