Nawigacja

Rok szkolny 2019/2020 Sukcesy 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Zawody gimnastyczne Lekkoatletyka Siatkówka Archiwum Regulamin zawodów gimnastycznych

Sport

Sukcesy 2018/2019

Reprezentacja dziewcząt

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach

na Gminne zawody w piłce ręcznej.

 

  1. Otylia Konieczkowicz
  2. Joanna Ziembla
  3. Wiktoria Stręk
  4. Aleksandra Rozum
  5. Natalia Świerczyńska
  6. Klaudia Sołtys
  7. Anna Boczkaja
  8. Julita Stokłosa
  9. Izabela Kisielewska
  10. Julia Czepiec

 

 

           Zawody odbyły się 14.02.2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sułkowicach.

  

             Dziewczęta zajęły I miejsce. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów Halina Przała.   

 

 

Sukcesy sportowe naszych chłopców z klas VI

 

Reprezentacja chłopców z klas VI w składzie:

Biela Marcin

Sroka Jakub

Krzywoń Jakub

Profic Antoni

Wołek Tymoteusz

Matulski Hubert

Oliwa Bartłomiej

Pyrtek Kamil

Zaręba Dawid

Fliśnik Daniel

Swiatłoń Patryk

Blak Radosław

została Mistrzem Gminy w Mini Piłce Siatkowej i Piłce Ręcznej w Gminnych Igrzyskach Sportowych.

 

Sukcesy drużyny chłopców w roku szkolnym 2018/2019.

13X -  Halowa piłka nożna III miejsce

13XI - Mini piłka siatkowa I miejsce

30 XI - Mini koszykówka III miejsce

14II - Mini piłka ręczna I miejsce

 

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów

Piotr Sroka

                              

 

        

  

Gminne Zawody Narciarskie w Harbutowicach  

W styczniu 2019 r.  reprezentacja naszej Szkoły wzięła udział w Gminnych Zawodach Narciarskich w Harbutowicach.

 

W kategorii chłopców klas V-VI Oliwier Oliwa zajął  III miejsce.

 

Zaś w kategorii chłopców młodszych zdominowaliśmy Gminę i całe podium.

Biela Adrian I miejsce

Biela Konrad II miejsce

Chodnik Antoni III miejsce

 

Szkołę reprezentowali również:

Sroka Jakub

Konieczkowicz Otylia

Pyrtek Kamil

Gumularz Marta

Świerczyńska Natalia

Biela Konrad

Piechota Ernest

Piechota Artur

Grzybek Alicja

Garbień Kacper

 

    

Piotr Sroka

Sukcesy sportowe uczniów klas VIII

 

W I semestrze roku szkolnego 2018/2019 reprezentacja chłopców z klas VIII naszej Szkoły w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej osiągnęła następujące wyniki:

12.X-  Halowa piłka nożna - Gmina-III miejsce

6 XI - Piłka siatkowa - Gmina-III miejsce

4 XII - Piłka koszykowa -Gmina-III miejsce

Szkołę reprezentowali:

Biela Michał

Bochenek Szymon

Dyba Hubert

Garbień Kacper

Jończyk Kamil

Rozum Bartłomiej

Światłoń Filip

Piwowar Konrad

Garbień Damian

Dzidek Damian

Światłoń Mariusz

Dragosz Damian

Piotr Sroka

                           

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach
    ul.Tysiąclecia 17
    32-440 Sułkowice
  • (012) 273 20 46
    fax (012) 273 20 46

Galeria zdjęć