• 1 % dla naszej szkoły

Szanowni Państwo

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Sułkowicach uprzejmie informuje że w dniu 20 listopada 2012r. nasza placówka zawarła porozumienie ze Stowarzyszeniem Pomnocy Szkole "Małopolska", z siedzibą w Krakowie ul. Chrobrego 2. Przedmiotem porozumienia jesy ustalenie zasad współpracy Szkoły ze Stowarzyszeniem, w ramach prowadzonej akcji "1,5 % dla naszej szkoły". Istnieje możliwość przekazania 1,5 % odpisu podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zgromadzone przez Stowarzyszenie  środki finansowe z 1,5 % odpisow, zostaną przekazane na konto Rady Rodziców przy naszej Szkole. Zebrane pieniądze wykorzystamy na poprawę warunków kształcenia i opieki naszych uczniów. Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się do takiej możliwośći wsparcia naszej placówlki. Już teraz dziękujemy za okazaną życzliwość, zrozumienie i pomoc.

Wpłacając 1,5 % podatku pamiętaj:

1. Wypełnij PIT 28, 36, 36L, 37, 38, 39.

2. Pamiętaj o rubryce "Cel szczegółowy" - tam wpisujemy dla kogo kierujemy swój 1 % odpisu. Miasto, miejscowość, skrótowa nazwa placówki.

3. KRS 0000052078

5. Strona internetowa: www.spsm.edu.pl