• E-dziennik Librus

• Witamy wszystkich uczniów i ich rodziców. Od 01 lutego 2021 r. w naszej szkole działa e-dziennik Librus. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu. Wszyscy Rodzice oraz Uczniowie korzystający z aplikacji mobilnej powinni pamiętać, iż po zainstalowaniu aplikacji działała ona przez okres próbny w wersji rozszerzonej. Na chwilę obecną większość aplikacji mobilnych działa już w wersji podstawowej, co oznacza iż informacje nie będą aktualizowane na bieżąco, a jedynie co określony czas. Może to wywołać Państwa zaniepokojenie. Jednocześnie gorąco nalegam, ab korzystać z e-dziennika za pomocą komputera. Daje to większe możliwości oraz lepszy ogląd na zawartość oraz pozwala na lepszą komunikację na poziomie uczeń - rodzic - nauczyciel.

Portal dla uczniów oraz ich rodziców

Portal dla nauczycieli oraz pracowników szkoły