• Realizacja programu laboratoria Przyszłości

• Laboratoria przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii prezesa Rady Ministrów. Ich misją było stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Nasza Szkoła bierze udział w programie #Laboratoria Przyszłości.  W ramach tego programu zakupiliśmy różne pomoce za kwotę 92 400 zł.

Są to :

1. Drukarka 3d wraz z zestawem filamentów.

2. Klocki Lego do robotyki.

3. Aparat Cyfrowy z możliwością nagrywania.

4. Kamerę do nagrywania filmów w plenerze.

5. Klocki konstrukcyjne dla młodszych klas.

6. Przenośne tło do fotografii.

7. Mikroskopy.

8. Zestaw nagłośnieniowy.

9. Długopisy wykorzystujące druk 3D.

10. Laptop.

Sprzęt ten wykorzystujemy na zajeciach technicznych , informatyki, matematyki, biologii, palstyki, edukacji wczesnoszkolnej oraz na zajęciach dodatkowych:  kołach zainteresowań (porogramownie i drukowanie obiektów 3d). Dokładny opis podejmowanych działań dostępny jest w zakładkach poszczególnych miesięcy.