• Plan lekcji w roku szkolnym 2020/2021

        • Zmiana obowiązująca od 08.02.2021 r.


           

          KLASA I A SALA NR 19

          8.00

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

          ME

          Kszt.zint.

          GA

          j.angielski

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          2.

          ME

          Kszt.zint.

          BR

          religia

          ME

          Kszt.zint.

          BR

          religia

          GA

          j.angielski

          3.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          4.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          ME

          Kszt.zint.

          5.

           

           

          ME

          Kszt.zint.

           

           

          ME

          Kszt.zint.

           

           

          6.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA I B SALA NR 18

           

           

          8.55

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

           

           

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          2.

          UR

          Kszt.zint.

          GA

          j.angielski

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          3.

          UR

          Kszt.zint.

          BR

          religia

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          4.

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          GA

          j.angielski

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

          5.

          BR

          religia

          UR

          Kszt.zint.

          UR

          Kszt.zint.

           

           

           

           

          6.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA II A SALA NR 15

           

           

          8.00

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

          KSD

          Kszt.zint.

          ZB

          j.angielski

          MK

          kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          BR

          religia

          2.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          3.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint.

          4.

          KSD

          Kszt.zint.

          BR

          religia

          KSD

          Kszt.zint.

          ZB

          j.angielski

          KSD

          Kszt.zint.

          5.

           

           

          KSD

          Kszt.zint.

          KSD

          Kszt.zint

           

           

           

           

          6.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA II B SALA NR 12

           

          8.55

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          2.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          3.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          BR

          religia

          BM

          Kszt.zint.

          4.

          GA

          J.angielski

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          5.

          BM

          Kszt.zint.

          GA

          j.angielski

          BM

          Kszt.zint.

          BM

          Kszt.zint.

          MK

          plastyka

          6.

          BR

          religia

           

           

           

           

          BM

          Kszt.zint.

           

           

           

           

          KLASA III A SALA NR 16

           

          8.00

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          ZB

          j.angielski

          WM

          religia

          2.

          AK

          Kszt.zint.

          ZB

          j.angielski

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          3.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          4.

          WM

          religia

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          AK

          Kszt.zint.

          MK

          muzyka

          5.

           

           

           

           

           

           

          MK

          plastyka

          AK

          Kszt.zint.

          6.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA III B SALA NR 20

           

          8.55

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          2.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          WM

          religia

          3.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          4.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          5.

          MK

          plastyka

          KM

          Kszt.zint.

          WM

          religia

          KM

          Kszt.zint.

          KM

          Kszt.zint.

          6.

           

           

          ZB

          j.angielski

           

           

          ZB

          j.angielski

           

           

           

          KLASA IV A SALA 45

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          1.

           

           

           

           

           

           

          ZM

          wf

           

           

          2.

          BS

          j.polski

          informatyka

          ZM

          wf

          BD

          muzyka

           

           

          3.

          BS

          j.polski

          PI

          j.angielski

          PI

          j.angielski

          BE

          matematyka

          GE

          plastyka

          4.

          TD

          przyroda

          BS

          j.polski

          BR

          religia

          BE

          Zaj.z wych.

          BE

          matematyka

          5.

          ZM

          wf

          ZM

          wf

          BE

          matematyka

          TD

          przyroda

          BS

          j.polski

          6.

          PI

          j.angielski

          BE

          matematyka

          ND

          historia

          BS

          j.polski

          GE

          technika

          7.

           

           

          BR

          religia

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA IVB SALA 38

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          1.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          2.

          PI

          j.angielski

          BE

          matematyka

          PI

          j.angielski

          BE

          matematyka

          GE

          technika

          3.

          BE

          matematyka

          ZM

          wf

          BE

          matematyka

          GE

          plastyka

          PI

          j.angielski

          4.

          BR

          religia

          ZM

          wf

          ZM

          wf

          Zaj.z wych

          DZ

          historia

          5.

          F

          j.polski

          F

          j.polski

          F

          j.polski

          ZM

          wf

          F

          j.polski

          6.

          informatyka

          BR

          religia

          TD

          przyroda

          BD

          muzyka

          F

          j.polski

          7.

          TD

          przyroda

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA V A SALA NR 35

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          1.

          BR

          religia

           

           

           

           

           

           

           

           

          2.

          DZ

          j.polski

          M

          geografia

          BR

          religia

          LM

          matematyka

          ND

          historia

          3.

          informatyka

          BD

          muzyka

          LM

          matematyka

          ND

          Zaj.z wych

          HP

          wf

          4.

          LM

          matematyka

          DZ

          j.polski

          HP

          wf

          GE

          technika

          HP

          wf

          5.

          TD

          biologia

          ND

          historia

          GE

          plastyka

          HP

          wf

          LM

          matematyka

          6.

           

           

          GA

          j.angielski

          GA

          j.angielski

          GA

          J.angielski

          DZ

          j.polski

          7.

           

           

           

           

          DZ

          j.polski

          DZ

          j.polski

           

           

           

           

           

          KLASA V B SALA NR 2

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          1.

          GE

          plastyka

          GE

          technika

           DI

           matematyka

          informatyka

           ZM

           wf

          2.

          BR

          religia

          ZM

          wf

          DZ

          j.polski

          ZM

          Zaj. z wych

          DI

          matematyka

          3.

          ZB

          j.angielski

          DZ

          j.polski

          ZM

          wf

          M

          geografia

          ND

          historia

          4.

          ZM

          wf

          ND

          historia

          ZB

          j.angielski

          BD

          muzyka

          ZB

          j.angielski

          5.

          DZ

          j.polski

          DI

          matematyka

          TD

          biologia

          BR

          religia

          DZ

          j.polski

          6.

           

           

          DI

          matematyka

           

           

          DZ

          j.polski

           

           

          7.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA VI A SALA NR 10

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          1.

          DZ

          historia

          BR

          religia

          SP

          wf

          BD

          muzyka

          F

          j.polski

          2.

          GE

          plastyka

          TD

          biologia

          BE

          matematyka

          M

          geografia

          DZ

          historia

          3.

          F

          j.polski

          F

          j.polski

          informatyka

          GA

          j.angielski

          SP

          wf

          4.

          SP

          wf

          F

          j.polski

          F

          j.polski

          TD

          Zaj.z wych

          GA

          j.angielski

          5.

          SP

          wf

          BE

          matematyka

          GA

          j.angielski

          GE

          technika

          BE

          matematyka

          6.

          BE

          matematyka

           

           

           

           

          BR

          religia

           

           

          7.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA VI B – SALA NR 1

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          N

          P

          1.

          GJ

          matematyka

          BD

          muzyka

          M

          geografia

          F

          j.polski

          GE

          plastyka

          2.

          F

          j.polski

          GJ

          matematyka

          GJ

          matematyka

          F

          j.polski

          F

          j.polski

          3.

          TD

          biologia

          GA

          j.angielski

          F

          j.polski

          GJ

          matematyka

          GA

          j.angielski

          4.

          HP

          wf

          informatyka

          WM

          religia

          GA

          zaj. z wychow.

          GE

          technika

          5.

          HP

          wf

          HP

          wf

          DZ

          historia

          GA

          j.angielski

          WM

          religia

          6.

          DZ

          historia

           

           

           

           

          HP

          wf

           

           

          7.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA VII A – SALA NR 3

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

           

          1.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          2.

          RS

          fizyka

          GE

          plastyka

          M

          geografia

          informatyka

          BE

          matematyka

          3.

          DZ

          historia

          ZB

          j.niemiecki

          DZ

          historia

          TD

          biologia

          F

          j.polski

          4.

          BE

          matematyka

          BD

          muzyka

          BE

          matematyka

          F

          Zaj. Z wych.

          Wo

          religia

          5.

          GA

          j.angielski

          M

          chemia

          HP

          wf

          F

          j.polski

          GA

          j.angielski

          6.

          F

          j.polski

          TD

          biologia

          F

          j.polski

          F

          j.polski

          HP

          wf

          7.

          ZB

          j.niemiecki

          M

          geografia

          GA

          j.angielski

          BE

          matematyka

          RS

          fizyka

          8.

          HP

          wf

          HP

          wf

          Wo

          religia

          M

          chemia

           

           

           

          KLASA VII B SALA 0

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

           

           

          M

          chemia

           

           

           

           

          BS

          j.polski

          2.

          informatyka

          DZ

          historia

          ZB

          j.niemiecki

          GE

          plastyka

          BS

          j.polski

          3.

          RS

          fizyka

          M

          geografia

          M

          geografia

          PI

          j.angielski

          BE

          matematyka

          4.

          PI

          j.angielski

          ZB

          j.niemiecki

          BS

          j.polski

          BS

          Zaj.z wych

          TD

          biologia

          5.

          BE

          matematyka

          BS

          j.polski

          SP

          wf

          BD

          muzyka

          RS

          fizyka

          6.

          BS

          j.polski

          Wo

          religia

          BE

          matematyka

          BE

          matematyka

          SP

          wf

          7.

          DZ

          historia

          PI

          j.angielski

          Wo

          religia

          TD

          biologia

           

           

          8.

          SP

          wf

          SP

          wf

          M

          chemia

           

           

           

           

           

           

          KLASA VII C– sala 21

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1.

          RS

          fizyka

          DZ

          historia

          PI

          j.angielski

          GE

          plastyka

          DZ

          j.polski

          2.

          ZB

          j.niemiecki

          BD

          muzyka

          Wo

          religia

          DZ

          j.polski

          PI

          j.angielski

          3.

          GJ

          matematyka

          Wo

          religia

          GJ

          matematyka

          DZ

          j.polski

          GJ

          matematyka

          4.

          DZ

          j.polski

          GJ

          matematyka

          SP

          WF

          DZ

          Zaj.z wych

          SP

          WF

          5.

          PI

          j.angielski

          SP

          WF

          M

          chemia

          M

          chemia

          SP

          WF

          6.

          TD

          biologia

          M

          geografia

          DZ

          j.polski

          TD

          biologia

          RS

          fizyka

          7.

          informatyka

           

           

          M

          geografia

          ZB

          j.niemiecki

          DZ

          historia

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA VIII A– sala 34

           

           

          PONIEDZIAŁEK

           

          WTOREK

           

          ŚRODA

           

          CZWARTEK

           

          PIĄTEK

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          0

           

           

           

           

           

           

          SP

          WF/chł.

          H

           

           

           

           

           

           

          1

          ST

          WOS

          35

           

           

           

          LH

          chemia

          35

          ST

          WOS

          35

          M

          geografia

          35

          2

          BB

          j. polski

          35

          KJ

          fizyka

          35

          LM

          matematyka

          35

          ND

          historia

          35

          informatyka

          6

          3

          PI

          j. angielski

          35

          EDB

          35

          BB

          j. polski

          35

          ZB

          j. niemiecki

          35

          Wo

          religia

          35

          4

          ZB

          j. niemiecki

          35

          LH

          chemia

          35

          BB

          j. polski

          35

          PI

          Zaj.z wych.wych

          35

          BB

          j.polski

          35

          5

          LM

          matematyka

          35

          TD

          biologia

          35

          Wo

          religia

          35

          BB

          j. polski

          35

          PI

          j. angielski

          35

          6

          HP

          SP

          WF

          H

          PI

          j. angielski

          35

          HP SP

          WF

          H

          KJ

          fizyka

          35

          LM

          matematyka

          35

          7

           

           

           

          HP SP

          WF

          H

          LM

          matematyka

          35

          HP

          WF/dz

          H

          ND

          historia

          35

          8

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA VIII B– sala 44

           

           

          PONIEDZIAŁEK

           

          WTOREK

           

          ŚRODA

           

          CZWARTEK

           

          PIĄTEK

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          0

           

           

           

           

           

           

          SP

          WF/chł.

          H

           

           

           

           

           

           

          1

          ZB

          j. niemiecki

          3

          KJ

          fizyka

          3

          BB

          j. polski

          3

          LM

          matematyka

          3

          PI

          j. angielski

          3

          2

          ST

          WOS

          3

          BB

          j. polski

          3

          LH

          chemia

          3

          ST

          WOS

          3

          TD

          biologia

          3

          3

          LM

          matematyka

          3

          LH

          chemia

          3

          ZB

          j. niemiecki

          3

          BB

          j. polski

          3

          BB

          Zaj. z wych

          3

          4

          BB

          j. polski

          3

          PI

          j. angielski

          3

          LM

          matematyka

          3

          BB

          j. polski

          3

          EDB

          3

          5

          M

          geografia

          3

          Wo

          religia

          3

          LM

          matematyka

          3

          KJ

          fizyka

          3

          ND

          historia

          3

          6

          HPSP

          WF

          H

          ND

          historia

          3

          HP SP

          WF

          H

          informatyka

          6

          Wo

          religia

          3

          7

           

           

           

          HP SP

          WF

          H

          PI

          j. angielski

          3

          HP

          WF/dz.

          H

           

           

           

          8

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA VIII C– sala 39

           

           

          PONIEDZIAŁEK

           

          WTOREK

           

          ŚRODA

           

          CZWARTEK

           

          PIĄTEK

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          0

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          1

           

           

           

          LM

          matematyka

          39

          BS

          j.polski

          39

           

           

          39

          EDB

          39

          2

          LM

          matematyka

          39

          LM

          matematyka

          39

          informatyka

          39

          BS

          j. polski

          39

          HP SP

          WF

          3

          3

          ST

          WOS

          39

          KJ

          fizyka

          39

          ND

          historia

          39

          BS

          j.polski

          39

          BS

          j. polski

          3

          4

          BS

          j. polski

          39

          GA

          j. angielski

          39

          TD

          biologia

          6

          ST

          WOS

          39

          LM

          matematyka

          3

          5

          ZB

          j. niemiecki

          39

          LH

          chemia

          39

          LH

          chemia

          39

          ZB

          j. niemiecki

          39

          Wo

          religia

          3

          6

          GA

          j. angielski

          39

          HP SP

          WF

          H

          Wo

          religia

          39

          M

          geografia

          39

          GA

          j. angielski

          3

          7

          HP SP

          WF

          H

          ND

          historia

          39

          HPSP

          WF

          h

          KJ

          fizyka

          39

          GE

          Godz. wych

          3

          8

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          KLASA VIII D – sala 36

           

           

          PONIEDZIAŁEK

           

          WTOREK

           

          ŚRODA

           

          CZWARTEK

           

          PIĄTEK

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          N

          P

          S

          0

          ST

          WOS

          2

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          1

          BE

          matematyka

          2

          LH

          chemia

          2

          BE

          matematyka

          2

          BE

          matematyka

          2

          Wo

          religia

          2

          2

          BE

          matematyka

          2

          PI

          j. angielski

          2

          BB

          j.polski

          2

          PI

          j. angielski

          2

          HP SP

          WF

          H

          3

          ND

          historia

          2

          TD

          biologia

          2

          LH

          chemia

          2

          ST

          WOS

          2

          ZB

          j. niemiecki

          2

          4

          informatyka

          2

          KJ

          fizyka

          2

          Wo

          religia

          2

          KJ

          fizyka

          2

          PI

          j. angielski

          2

          5

          BB

          j. polski

          2

          ZB

          j. niemiecki

          2

          ND

          historia

          2

          EDB

          2

          BB

          j. polski

          2

          6

          BB

          j. polski

          2

          HP SP

          WF

          H

          M

          geografia

          2

          BB

          j.polski

          2

           

           

           

          7

          HP SP

          WF

          H

           

           

           

          HP SP

          WF

          H

          M

          Godz. wych

          2

           

           

           

          8

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          data dodania: 21.02.2021 r.