• Pracownicy

        • Dyrektor Szkoły

          mgr Krystyna Madejczyk

          Zastępca Dyrektora

          mgr Danuta Nykiel

           

           

          W roku szkolnym 2020/21 w naszej Szkole zatrudnieni są następujący Nauczyciele:

          mgr Bańdura Dominik - muzyka

          mgr Blak Bogumiła - język polski, wych. kl. VIII b

          mgr Bochnia Maria - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. II b

          mgr Boczkaja Renata - nauczyciel religii

          ks.mgr Borowiec Wojciech - religia

          mgr Bukowska Elżbieta - nauczyciel matematyki, wych. kl. IV a

          mgr Czepiec Dorota - nauczyciel - bibliotekarz

          mgr Dzidek Iwona - język polski, historia, wych. kl. VII c

          mgr Frosztęga Anna - język polski, wych. kl. VII a

          mgr Garbień Ewa - plastyka, technika, wych. kl. VIII c 

          mgr Garbień Małgorzata - pedagog specjalny

          mgr Gardoń  Aleksandra - język angielski, wych. kl. VI b

          mgr Kęsek Marta - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. III b

          mgr Kopacz Agata - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. III a

          mgr Kostowal - Suwaj Danuta  - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. II a

          mgr Latoń - Hołuj Katarzyna - chemia

          ks.mgr Woźniak Michał  - religia

          mgr Madejczyk Krystyna - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Małek-Moskal Dorota - wychowawca świetlicy

          mgr Mardaus Małgorzata - przyroda, geografia, chemia, wych. kl. VIII d

          mgr Matera Marta - pedagog szkolny

          mgr Matulska Edyta - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. I a

          mgr Nowak Anna - urlop dla poratowania zdrowia

          mgr Nykiel Danuta - historia, wych. kl. V a

          mgr Opyrchał Małgorzata - urlop macierzyński

          mgr Profic Izabela - język angielski, wych. kl. VIII a 

          mgr Przała Halina - wychowanie fizyczne,

          mgr Rylewicz Sławomir - fizyka,

          mgr Siomucha  Beata - język polski, wych. kl. VII b

          mgr Smyrak Tomasz - WOS,

          mgr Sroka Piotr - wychowanie fizyczne

          mgr Twardosz Dorota - przyroda, biologia, wych. kl. VI a

          mgr Urbańczyk Renata - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. I b

          mgr Zając Łukasz - informatyka, EDB, nauczyciel- bibliotekarz, wych. kl. IV b

          mgr Zajda Maria - wychowanie fizyczne, wych. kl. V b

          mgr Zięba Beata - język niemiecki, język angielski

          mgr Rylewicz Sławomir - fizyka

          mgr Kaciuba Jan - fizyka

          mgr Guzik Joanna - matematyka

          mgr Lipińska Maria - matematyka

           

          W roku szkolnym 2020/21 w naszej Szkole zatrudnieni są następujący pracownicy Administracji i Obsługi:

           

          1. lic. Bercal Monika - starszy referent
          2. Garbień Jerzy - woźny
          3. Golonka Wiesława - sprzątaczka
          4. lic. Kizinkiewicz Edyta - sekretarz szkoły
          5. Maj Jadwiga - sprzątaczka
          6. Moskal Danuta - sprzątaczka
          7. Socha Stanisław - konserwator - rzemieślnik
          8. Sularz Barbara - sprzątaczka

           

          W roku szkolnym 2020/2021 w naszej Szkole zatrudnieni są następujący pracownicy Stołówki Szkolnej:

           

          1. Gielata Wiesława - pomoc kuchenna
          2. Kurowska  Kinga - intendent
          3. Stokłosa Urszula - kucharz