Nawigacja

Rok szkolny 2019/2020 Sukcesy 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Zawody gimnastyczne Lekkoatletyka Siatkówka Archiwum Regulamin zawodów gimnastycznych

Sport

Zawody gimnastyczne

Rok szkolny 2018/2019

 

WYNIKI ZAWODÓW GIMNASTYCZNYCH  2019

KATEGORIA: DZIEWCZETA KL.IV

KATEGORIA: CHŁOPCY KL.IV

 

I M-CE    KAROLINA PŁONKA         SP RUDNIK

I M-CE RAFAŁ STOPA         SP NR 2 SUŁKOWICE

II M-CE   MAJA ŻOŁNIEREK             SP NR 1 SUŁKOWICE

II M-CE   ADRIAN BIELA      SP NR 1 SUŁKOWICE

III M-CE JULIA ŚWIATŁOŃ              SP RUDNIK

III M-CE  DAWID STARZEC  SP RUDNIK

KATEGORIA: DZIEWCZETA KL. V-VI

 

KATEGORIA: CHŁOPCY KL. V-VI

I M-CE NATALIA MOSKAL            SP NR1 SULKOWICE

I M-CE KONRAD KOMPERDA       SP RUDNIK

II M-CE WIKTORIA JANECZEK       SP NR 1 SUŁKOWICE

II M-CE KAMIL PYRTEK                  SP NR 1 SUŁKOWICE

III M-CE IZABELLA KISIELEWSKA  SP NR 1 SUŁKOWICE

III M-CE HUBERT MATULSKI         SP NR 1 SUŁKOWICE

KATEGORIA: DZIEWCZETA KL. VII-VIII

 

KATEGORIA: CHŁOPCY KL. VII-VIII

I M-CE ALEKSANDRA BOCHENEK                SP NR 1

I M-CE KAROL MAREK                   SP RUDNIK

II M-CE  ZOFIA PIECH                    SP NR 1 SUŁKOWICE

II M-CE BŁAŻEJ BRAŚ                      SP JAWORNIK

III M-CE KLAUDIA RĄCZKA           SP NR 2 SUŁKOWICE

III M-CE PATRYK KOSTECKI            SP RUDNIK

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – DZIEWCZĘTA

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - CHŁOPCY

I M-CE SP NR 1 SUŁKOWICE

I M-CE SP RUDNIK

II M-CE SP RUDNIK

II  M-CE SP SUŁKOWICE NR 1

III M-CE SP NR 2 SUŁKOWICE

III M-CE SP SUŁKOWICE NR 2

 

SP1- SP1 SUŁKOWICE, SP2- SP2 SUŁKOWICE , R- SP RUDNIK, J- SP JAWORNIK

CHŁOPCY –KATEGORIA KLAS 4

IMIĘ  NAZWISKO  SZKOŁA

UKŁAD- PKT.

SKOK PRZEZ KOZŁA PKT.

 SUMA PKT.

MIEJSCE

RAFAŁ STOPA               SP2

27

16,5

43,5

1

ADRIAN BIELA              SP1

24,5

13,5

38

2

DAWID STARZEC              R

 23

 15

 23

 3

 

CHŁOPCY- KATEGORIA  KLAS 5-6

IMIĘ  NAZWISKO  SZKOŁA

UKŁAD- PKT.

SKOK PRZEZ KOZŁA PKT.

SKOK KUCZNY

SUMA PKT.

MIEJSCE

KONRAD KOMPERDA R

24,5

18

16,5

59

1

KAMIL PYRTEK              SP1

24

16

16,5

56,5

2

HUBERT MATULSKI      SP1

23

16,5

16,5

56

3

ERNEST PIECHOTA       SP1

24,5

15

15

54,5

4

 

 

CHŁOPCY- KATEGORIA KLAS 7-8

IMIĘ  NAZWISKO  SZKOŁA

UKŁAD- PKT.

SKOK PRZEZ KOZŁA PKT.

SKOK KUCZNY

SUMA PKT.

MIEJSCE

KAROL MAREK                R

25

15

15

55

1

BŁAŻEJ BRAŚ                    J

23

16,5

15

54,5

2

PATRYK KOSTECKI          R

23,5

15

15,5

54

3

 

DZIEWCZĘTA KATEGORIA  KLAS 4

IMIĘ  NAZWISKO  SZKOŁA

UKŁAD- PKT.

SKOK PRZEZ KOZŁA PKT.

 SUMA PKT.

MIEJSCE

KAROLINA PŁONKA      R

25,5

17

42,5

1

MAJA ŻOŁNIEREK         SP1

25,5

16,5

42

2

JULIA ŚWIATŁOŃ           R

 26

 15

 41

3

LENA OSZUST                SP1

23,5

13,5

37

4

 

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA KLAS 7-8

IMIĘ  NAZWISKO  SZKOŁA

UKŁAD- PKT.

SKOK PRZEZ KOZŁA PKT.

SKOK KUCZNY

SUMA PKT.

MIEJSCE

ALEKSANDRA BOCHENEK SP1

24

17

16,5

57,5

1

ZOFIA PIECH                   SP1

24,5

16,5

16

57

2

KLAUDIA RĄCZKA          SP2

23,5

16

16

55.5

3

WIKTORIA  PIWOWARSKA SP2

23

15,5

15

53,5

4

WIKTORIA KUROWSKA    J

22

16

13,5

51,5

5

MARTYNA BIAŁOŃ            J

21,5

15

15

51,5

6

MAGDALENA STOPKA      J

21

14,5

13,5

49

7

GABRIELA KIEŁBOWICZ    J

20,5

13

13

46,5

8

 

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA KLAS 5-6

IMIĘ NAZWISKO  SZKOŁA

UKŁAD- PKT.

SKOK PRZEZ KOZŁA PKT.

SKOK KUCZNY

SUMA PKT.

MIEJSCE

1.NATALIA MOSKAL      SP1

26,5

17

16,5

60

1

2. WIKTORIA JANECZEK  SP1

25

17

16,5

58,5

2

3.IZABELLA KISIELEWSKA SP1

24

16

15,5

55,5

3

4. MARTA GUMULARZ  SP1

22,5

16,5

16,5

55,5

4

5.MILENA PIECHOTA    SP1

23

16

16

55

5

6. OTYLIA KONIECZKOWICZ  SP1

23,5

15

16

54,5

6

7. DARIA KUREK             SP1

22,5

15,5

16,5

54,5

6

8. KAROLINA SKRZYPEK   SP1

22,5

15,5

16,5

54,5

6

9. JULITA STOKŁOSA     SP1

22

16

16.5

54,5

6

10. KAROLINA MALINA SP1

22

16

16

54

7

11. MARTYNA BURLIGA   SP2

21,5

16

16

53,5

8

12.MARIA BOCHENEK   SP1

22

15

16

53

9

13. NIKOLA FURGAŁA   SP2

22,5

14

16,5

53

9

14. MILENA POSTAWA SP1

22

13,5

16,5

52

10

15. NADIA SCHWINDT      R

22

15,5

14,5

52

10

16. PAULINA POSTAWA SP1

21

16

15

52

10

17. ALEKSANDRA RĄCZKA SP1

22,5

14

15

51,5

11

18. ALEKSANDRA SKORUTSP1

22,5

16,5

12

51

12

19.ANASTAZJA NIEPSUJSP1

22,5

13,5

14,5

50,5

13

20.ANNA CIESIELSKA     SP2

21,5

15

13,5

50

14

21.ANNA CIĘŻAREK        SP1

21,5

13,5

14,5

49,5

15

22. OLIWIA PIECH          SP2

21

14

13,5

48,5

16

23.GABRIELA ŻOŁNIEREK SP1

20

14

14,5

48,5

16

24. WIKTORIA WOŹNICA R

21

13,5

13,5

48

17

25. AMELIA HOŁUJ           J

21

14,5

12,5

48

17

26.ZUZANNA SZEWCZYK J

19,5

13

15

47,5

18

27. MELANI PIECZARA    J

21

12,5

13,5

47

19

28. BRYGIDA SZEWERDAK R

20,5

13

13,5

47

19

29.PATRYCJA PRZAŁA     R

21

10

12

43

20

 

                                                                                                                    GRATULACJE !!!

  

ZDJĘCIA W GALERII

Halina Przała

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

W dniu 01.12.2016r. odbyły się Gminne Zawody Gimnastyczne, którym od wielu lat, patronuje Burmistrz Gminy Sułkowice,  pan Piotr Pułka.

Nauczycieli, gości i zawodników powitała pani Dyrektor Jolanta Stręk.

W Zawodach wzięło udział 66 uczniów z czterech szkół: SP Sułkowice, ZPO Rudnik, ZPO Krzywaczka, ZPO Biertowice. Opiekę medyczną pełniła pani Maria Kania.

Zawody sędziowali : pan Andrzej Pułka- nauczyciel WF  trener gimnastyki i pływania oraz pan Jakub Piwowarski -wielokrotny mistrz Polski, reprezentujący nasz kraj  na zawodach w Europie i na świecie.

Podczas trwania zawodów, zarówno nauczyciele WF, jak i inni nauczyciele, z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością dbali o bezpieczeństwo uczniów. Zawodnicy zachowywali się wzorowo oraz  zaprezentowali wysoki poziom umiejętności sportowych.

Zwycięzcy otrzymali piękne statuetki ,medale i dyplomy, które wręczyli: pan Burmistrz, pani Dyrektor oraz sędziowie.

W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ - I miejsce zajęli:

DZIEWCZĘTA  KL. I-III-    IZABELLA KISIELEWSKA – SP SUŁKOWICE;

DZIEWCZĘTA  KL. IV-      WIKTORIA JANECZEK- SP SUŁKOWIE;

DZIEWCZĘTA  KL.V-         PATRYCJA BOCZKAJA – SP SUŁKOWICE;

DZIEWCZĘTA  KL.VI-        KAMILA ŚWIATŁOŃ –SP SUŁKOWICE;

CHŁOPCY KL   I-III-           WIKTOR KUREK –SP SUŁKOWICE;

CHŁOPCY KL   IV-              ADAM MOSKAL –SP SUŁKOWICE;

CHŁOPCY KL   V-               MATEUSZ FUS – ZPO BIERTOWICE;

CHLOPCY KL  VI-               DAWID SZAWEŁ- ZPO RUDNIK.

W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ DZIEWCZĄT

 I MIEJSCE  SP –SUŁKOWICE ;  II M-CE - ZPO RUDNIK;   III M-CE – ZPO KRZYWACZKA

W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ CHŁOCÓW

 I MIEJSCE  SP –SUŁKOWICE;  II M-CE – ZPO BIERTOWICE;   III M-CE – RUDNIK

ZDJĘCIA W GALERII

 

WYNIKI GMINNYCH ZAWODÓW GIMNASTYCZNYCH

DZIEWCZĘTA KLAS I-III

CHŁOPCY KLAS I-III

L.P

IMIĘ I NAWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

L.P

IMIĘ I NAWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

1

IZABELLA  KISIELEWSKA

S

28,5

I

1

WIKTOR KUREK

S

29,5

I

2

JULIA STOKŁOSA

S

27/U- 17,5/

II

2

RAFAŁ STOPA

S

27,5

II

3

MARTYNA BURLIGA

S

27/U-17/

III

3

ERNEST PIECHOTA

S

26,5

III

4

KAROLINA MALINA

S

26,5

IV

4

KONRAD KANIA

S

26

IV

5

ALEKSANDRA RĄCZKA

S

26,5

IV

5

SEBASTIAN TARGOSZ

S

24,5

V

6

NATALIA SKORYK

S

26

V

6

OLIWIER OLIWA

S

24,5

V

7

ANNA CIESIELSKA

S

25,5

VI

7

JAN BOCHENEK

S

24,5

V

8

OLIWIA BARAN

S

25,5

VI

8

MAKSYMILIAN KUŹNIAR

S

23

VI

9

NIKOLA FURGAŁA

S

25,5

VI

 

……………………

10

EMILIA ŚWIATŁOŃ

S

25,5

VI

 

……………………

11

MILENA PIECHOTA

S

25

VII

 

……………………

12

MILENA KALIŃSKA

S

25

VII

 

…………………..

DZIEWCZĘTA KLAS IV

CHŁOPCY KLAS IV

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

1

WIKTORIA JANECZEK

S

30

I

1

ADAM MOSKAL

S

30

I

2

OTYLIA KONIECZKOWICZ

S

29

II

 

……………………

3

KINGA BURNOS

R

28

III

 

…………………..

4

MARTA GUMULARZ

S

27,5

IV

 

……………………..

….

5

ZUZANNA LATOŃ

S

27,5

IV

 

……………………

6

NATALIA MOSKAL

S

26,5

V

 

…………………….

7

WIKTORIA GARBIEŃ

S

26,5

V

 

…………………….

8

DARIA KUREK

S

26

VI

 

……………………….

9

KAROLINA SKRZYPEK

S

26

VI

 

……………………

DZIEWCZĘTA KLAS V

CHŁOPCY KLAS V

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

1

PATRYCJA BOCZKAJA

S

41,5

I

1

MATEUSZ FUS

B

40

I

2

AMELIA KONIECZKOWICZ

S

41

II

2

KAMIL KANIA

S

39,5

II

3

NATALIA STARZEC

R

39,5

III

3

JAKUB ŚLIWA

B

38,5

III

4

KLAUDIA RĄCZKA

S

39

IV

4

FILIP JUDASZ

S

35

IV

5

WIKTORIA PIWOWARSKA

S

38

V

5

FILIP SROKA

S

30

V

6

MONIKA MIELECKA

S

37

VI

 

…………………..

….

7

ALEKSANDRA BOCHENEK

S

37

VI

 

…………………..

…..

….

8

MAJA LEGUTKO

R

37

VI

 

…………………….

…..

….

9

KAMILA STANKIEWICZ

K

35,5

VII

 

……………………

…..

10

ANNA KIEBZAK

S

35,5

VII

 

………………….

…..

11

NATALIA SZCZUREK

R

34,5

VII

 

……………………..

…..

12

ZUZANNA BARAN

K

33

VIII

 

……………………….

…..

DZIEWCZĘTA KLAS VI

CHŁOPCY KLAS VI

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

IL.PKT

M-CE

1

KAMILA ŚWIATŁOŃ

S

42

I

1

DAWID SZCZUREK

R

40,5

I

2

MAŁGORZATA GONET

K

41

II

2

SZYMON BOCZKAJA

S

39,5

II

3

ZOFIA PIECH

S

40/U-17,5/

III

3

BARTOSZ ŚWIATŁOŃ

S

39/U-17/

III

4

JOANNA CHROBAK

S

40/U-17/

IV

4

JAKUB MOSKAL

S

39/U-16/

IV

5

NATALIA OLIWA

S

40/U-17/

IV

5

MARIUSZ ŚWIATŁOŃ

S

39

IV

6

MARTYNA BIELA

S

39,5

V

6

DAMIAN GARBIEŃ

S

38,5

V

7

KLAUDIA LATOŃ

S

39

VI

7

DAMIAN DRAGOSZ

S

34,5

VI

8

KSENIA BIELA

S

39

VI

 

……………………..

……….

9

KAMILA STOPA

S

38,5

VII

 

……………………….

……….

10

OLIWIA KLEMPKA

B

37,5

VIII

 

………………………….

………

11

JULIA RYCERZ

K

36

IX

 

…………………….

……….

12

ALEKANDRA BURDA

K

32

X

 

……………………………

………..

                                           

 

                             

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA- DZIEWCZĄT

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA- CHŁOPCÓW

M-CE I

SP SUŁKOWICE

M-CE I

SP SUŁKOWICE

M-CE II

ZPO RUDNIK

M-CE II

ZPO BIERTOWICE

M- CE III

ZPO KRZYWACZKA

M- CE III

ZPO RUDNIK

 

                                                                                                                                                     GRATULACJE !!!

Nauczyciele wych. fizycznego

Rok szkolny 2015/2016

Wyniki  Zawodów Gimnastycznych z dnia 10.03.2016r.

Dziewczęta kl.1-3

MIEJSCE I  OTYLIA KONIECZKOWICZ 3B                                                     44,5 PKT.

MIEJSCE II WIKTORIA JANECZEK  3A                                                             41 PKT

MIEJSCE III OLIWIA BARAN 2D                                                                         40,5 PKT.

MIEJSCE  IV MARTYNA BURLIGA 2E                                                               40 PKT.

 

MIEJSCE V

KAROLINA MALINA 2B; EMILIA ŚWIATŁOŃ 2D                                                                      39 PKT.

MIEJSCE VI

KLAUDIA PELC 3B;MARIA BOCHENEK 3A; ALEKSANDRA RĄCZKA 2A                       38,5 PKT.

MIEJSCE VII

JULITA STOKŁOSA 2E                                                                                                                   38 PKT.

MIEJSCE VIII

IZABELLA KISIELEWSKA 2E                                                                                                       37,5 PKT.

MIEJSCE IX

NIKOLA FURGAŁA 2E; IZABELLA BOCHENEK 3B                                                                36,5 PKT

Dziewczęta kl.4

MIEJSCE I  AMELIA KONIECZKOWICZ 4B; PATRYCJA BOCZKAJA 4B        39,5 PKT.

MIEJSCE II KLAUDIA RĄCZKA 4A                                                                          38,5 PKT.

MIEJSCE III WIKTORIA PIWOWARSKA 4B                                                             38 PKT.

MIEJSCE  IV MARTYNA DYNUR 4B                                                               35 PKT.

 

MIEJSCE V

KAROLINA KASZYCKA 4C                                                                                                           34,5 PKT.

MIEJSCE VI

ANNA KIEBZAK 4A; BOCHENEK ALEKSANDRA 4C                                                            34 PKT.

 

Dziewczęta kl.5

MIEJSCE I  ZOFIA PIECH 5B                                                                         58,5 PKT.

MIEJSCE II KLAUDIA LATOŃ 5B                                                                                57,5 PKT/U-26,5/

MIEJSCE III KSENIA BIELA 5B                                                                                   57,5 PKT./U-25,5/

MIEJSCE  IV KAMILA ŚWIATŁOŃ 5B                                                             56,5 PKT.

 

MIEJSCE V

PAULINA STRĘK 5B                                                                                                                       54,5 PKT.

MIEJSCE VI

NATALIA OLIWA 5B                                                                                                                      53 PKT.

MIEJSCE VII

OLIWIA WOŁEK 5C; MAŁGORZATA GONET- K                                                                      52,5 PKT.

MIEJSCE VIII

KAMILA STOPA 5B                                                                                                                        51,5PKT.

MIEJSCE IX

JULIA SOŁTYS- K                                                                                                                          49,5 PKT.

MIEJSCE X

ALEKSANDRA BURA -K                                                                                                               47,5PKT.

MIEJSCE XI

OLIWIA PROFIC 5B; NATALIA JANKOWICZ 5D                                                                      46,5 PKT

 

Dziewczęta kl.6

MIEJSCE I  MONIKA WŁOCH 6C                                                                  59 PKT.

MIEJSCE II EMILIA STOKŁOSA 6B                                                                58 PKT.

MIEJSCE III NIKOLA GODZIK 6B                                                                   57  PKT

MIEJSCE  IV ANNA GARBIEŃ 6A; BARBARA ŚWIATŁON 6A                    55,5 PKT.

 

MIEJSCE V

MARTYNA PTAK 6D                                                                                                                      55 PKT.

MIEJSCE VI

JULIA RĄCZKA 6B                                                                                                                          54 PKT.

MIEJSCE VII

PATRYCJA WATA 6C                                                                                                                     53 PKT.

MIEJSCE VIII

KAROLINA TARGOSZ 6C                                                                                                             52,5 PKT.

MIEJSCE IX

BEATA ZIEMBLA 6C                                                                                                                      46,5 PKT.

MIEJSCE X

GABRIELA BURLIGA 6A                                                                                                               44 PKT.

MIEJSCE XI

MARTYNA STOKŁOSA                                                                 

 

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt:

I miejsce - SP Sułkowice;

II miejsce - SP Krzywaczka ;

 

                                                          GRATULACJE !!!

 

Chłopcy  kl.1-3

MIEJSCE I  WIKTOR KUREK 2B                                                                    41,5 PKT.

MIEJSCE II KAMIL PTAK 2E                                                                             39,5  PKT.

MIEJSCE III SEBASTIAN TARGOSZ 2D                                                         38,5 PKT.

MIEJSCE  IV ERNEST PIECHOTA 2D                                                             37,5  PKT.

 

MIEJSCE V

JAN BOCHENEK  2D;                                                                                                              36,5 PKT.

MIEJSCE VI

KONRAD KANIA 2D ;OLIWIER OLIWA 2A;                                                                            35,5 PKT.

MIEJSCE VII

MAKSYMILIAN KUŹNIAR 2D                                                                                                     34  PKT.

 

Chłopcy  kl.5

MIEJSCE I  SZYMON BOCZKAJA 5A                                                             56 PKT.

MIEJSCE II BARTOSZ ŚWIATŁOŃ 5B                                                               53,5 PKT.

MIEJSCE III JAKUB MOSKAL 5B                                                                       50,5 PKT./U-22,5/

MIEJSCE  IV DAMIAN GARBIEŃ 5B                                                                  50,5 PKT./U-20/

 

MIEJSCE V

MARIUSZ ŚWIATŁOŃ 5B                                                                                                            49,5 PKT.

MIEJSCE VI

JAN HOŁOTA 5C                                                                                                                             49 PKT.

 

Chłopcy  kl.6

MIEJSCE I  EDGAR PIECHOTA 6D                                                                            55,5 PKT.

MIEJSCE II DAWID JEDRZEJOWSKI 6D                                                                     52 PKT

MIEJSCE III KACPER PROFIC 6B                                                                                49,5 PKT.

MIEJSCE  IV JAKUB WRONA 6A                                                                                 48,5 PKT.

 

 

 

W klasyfikacji drużynowej chłopców:

I miejsce - SP Sułkowice;

ZDJĘCIA W GALERII

                                                                                           GRATULACJE !!!

 

Rok szkolny 2014/2015

Wyniki  Zawodów Gimnastycznych z dnia 19.03.2015r.

Dziewczęta kl.1-3

 

 

Miejsce I  Otylia Konieczkowicz; Roksana Lipka    44,5 pkt.

Miejsce II Amelia Konieczkowicz -                                 44,5 pkt.

Miejsce III Aleksandra Bochenek-                                 43,5 pkt.

Miejsce IV Wiktoria Piwowarska                              43 pkt./U-26,5;S- 16,5 /

Oliwia Baran-                                                              42,5pkt./u-25;s-17,5/

Klaudia Rączka-                                                         42  pkt. /u-26;s-16/

Karolina Malina-                                                          41 pkt. /u- 25; s- 16/

Martyna Dynur   -                                                        40 pkt. /u- 24,5;S-15,5/

Klaudia Pelc-                                                               39,5 pkt./u- 24,5; s- 15/

Monika Mielecka -                                                      39 pkt. /u- 25,5; s- 13,5/

Amelia Światłoń-                                                         39pkt. /u- 25; s- 14/

Antonina Kowalczyk-                                                  39 pkt. /u- 21,5; s- 17,5/

Julia Stokłosa –                                                           38,5pkt. /u- 25;s-13,5/

Jagoda Zawada -                                                        38pkt./u- 22,5;s-15,5/

Zuzanna Oszust-                                                         37pkt. /u- 24,5;s-12,5/

Barbara Malina; Karolina Koszycka –                       37pkt. /u- 22;s-15/

Amelia Gaweł-                                                              36 pkt. /u- 21;s-15/

Katarzyna Łojek-                                                          35,5 pkt./u- 22,5;s-13/

 

 

Dziewczęta kl.4

 

 

Miejsce I    Stopa Kamila-                44 pkt.

Miejsce II   Stręk Paulina–                 43,5pkt

Miejsce III  Biela Ksenia –                   42,5 pkt. / U- 25,5;S- 17/

Miejsce IV  Piech Zofia-                      42,5 pkt. / U- 25;S- 17,5/

Kowalczyk Małgorzata; Światłoń Kamila   41pkt /u- 25;s- 16/

Wołek Oliwia                                         40pkt./u- 25;s-15/

Koziołek Zofia                                       39,5 pkt./u- 22,5;s-17/

Natalia Jankowicz-                               39 pkt. / u- 24;s- 15/

Biela Martyna                                        39pkt./ u- 23,- s- 16/

Frosztęga Aleksandra                         39pkt./u- 22,5;s-16,5/

Kania Magdalena; Oliwa Natalia        38,5 pkt./u- 23,5;s-15 /

Kurek Oliwia; Gonet Małgorzata        38,5 pkt./u- 22,5;s-16/

Bercal Aleksandra; Piwowarska Olga 38 pkt/u-22;s- 16/

Chomenko Jagoda                                 36 pkt/ 21; s- 15/

Burda Aleksandra                                   35,5 pkt/ u- 22;s- 13,5/

Sołtys Julia                                               35,5pkt/ u- 21,5s-14/

Kamila Kania; Karolina Biela                  35pkt/ u- 21 s 14/

Dziewczęta kl.5

Miejsce I  Włoch Monika          59,5  pkt. /U- 26;Sk-15,5;Ss-18/        

Miejsce II Moskal Emilia             59,5 pkt. /U- 25,5;Sk-17,5;Ss- 16,5/

Miejsce III Śmiłek Dagmara       58,5 pkt. /U- 27 ;Sk-15,5;Ss- 16/                   

Miejsce IV Godzik Nikola           58,5 pkt. /U- 26,5;Sk-14,5;Ss- 18/

 Natalia Moskal                           58,5 pkt. /U- 26;Sk-16,5;Ss- 16/

Karolina Targosz                        58 pkt. /U- 23;Sk-17;Ss- 18/

Martyna Ptak                               57 pkt. /U- 25;Sk-15;Ss- 17/

Wata Patrycja                              56pkt. /U- 25;Sk-15;Ss- 16/

Magdalena Chromicz                   55 pkt. /U- 23;Sk-16,5;Ss- 15,5/

Światłoń Barbara                           54,5pkt. /U- 24;Sk-15;Ss- 15,5/

Burliga Gabriela; Raczka Julia,   53pkt. /U- 24;Sk-14,5,;Ss- 14,5/

Urbańczyk Maja                            53 pkt /u- 23,5; sk-16,5; ss- 13/

Anna Kozieł;                                   53 pkt. /U- 23,5;Sk-15,5;Ss- 14,5/

Szlachetka Sylwia; Szczurek Maria 52,5pkt. /u- 22,5; sk- 17; ss- 13/

Biela Wiktoria; Kozioł Zofia               52pkt / u- 22; sk- 17; ss- 13/

 

 

Dziewczęta kl.6

 

 

Miejsce I  Zuzanna Garbień                 58,5 pkt.                           

Miejsce II Patrycja Ptak                           58 pkt.

Miejsce III Magdalena Kruk                    53,5 pkt.

Miejsce IV Gabriela Bochenek               53 pkt. /U- 21,5;Sk-15;Ss- 16,5/

Izabela Ziebla                                           45pkt. /U- 20Sk-13;Ss- 12/

 

 

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt:

I miejsce - SP Sułkowice;

II miejsce - SP Krzywaczka ;

III miejsce – SP Rudnik;

 

                                                          GRATULACJE !!!

Chłopcy  kl.1-3

Miejsce I  Wiktor Kurek             44,5 pkt.

Miejsce II Adam Moskal              41 pkt

Miejsce III Jan Bochenek            40 pkt.

Miejsce IV Sebastian Targosz     38,5  pkt. /U-24;S-14,5/

Konrad Kania                                 36,5 pkt. /U -21,5; S- 15/

Maksymilian Migner; Ernest Piechota 36 pkt. U- 21,5; S- 14,5/

 

Chłopcy  kl.4

Miejsce I  Bartosz Światłon       41,5 pkt.

Miejsce II Szczurek Dawid           40,5  pkt.

Miejsce III Pułka Szymon             40.pkt.

Miejsce IV Hołota Jan; Moskal Jakub  39 pkt. / U- 24;S- 15/

Tyrpa Wiktor                                   37,5 pkt. / U- 22;S- 15,5/

Dąbrowski Igor                               37pkt. / U- 22,5;S- 14,5/

Szczurek Jakub                             35,5 pkt. / U- 22;S- 13,5/

Kaczor Krzysztof; Mikołaj Grzyb  33,5 pkt. / U- 20;S- 13,5/

 

Chłopcy  kl.5

 

 

Miejsce I Piechota Edgar              58,5 pkt.

Miejsce II Tyrpa Mikołaj                 56 pkt.

Miejsce III Leśniak Dawid               55 pkt.

Miejsce IV Mielecki Bartłomiej        52 pkt. /U- 21,5;Sk-14,5;Ss-16,5/

Kacper Latoń                                    51,5  pkt. /U- 23;Sk-13,5;Ss-15/

Sołtys Rafał                                       51  pkt. /U- 21,5;Sk-13,5;Ss-16,5/

 

Chłopcy  kl.6

 

 

Miejsce I Kiebzak Karol                        55 pkt.

Miejsce II Światłoń Józef                       53 pkt.

 

W klasyfikacji drużynowej chłopców:

I miejsce - SP Sułkowice;

II miejsce - SP Rudnik;

III miejsce - SP Krzywaczka

                                                                                          

ZDJĘCIA W GALERII

                                                                                                        

ZAWODY GIMNASTYCZNE - SUŁKOWICE 19.03.2015R. 

Zawody Gimnastyczne objęte patronatem Burmistrza Gminy Sułkowice Pana mgr Piotra Pułki zorganizowała Dyrekcja Szkoły : Pani mgr Jolanta Stręk i Pani mgr Krystyna Madejczyk.

Zawody sędziowali: Pani mgr Joanna Kaźnica, Pan mgr Andrzej Pułka, Pan Jakub Piwowarski, sekretarz -Gabriela Kuchta .

Opiekę medyczną sprawowała Pani Elżbieta Moskal.

Dyplomy wypisała Pani mgr Małgorzata Mardaus.

Opiekę na hali, w sali 2, na balkonie i w szatniach sprawowali nauczyciele:

Pani mgr Halina Przała ;Pani mgr Joanna Konieczkowicz; Pani mgr Agata Bernecka; Pani mgr Małgorzata Piątkowska;  Pan mgr Czesław Rzepka; Pan mgr Piotr Sroka; Pan mgr Tomasz Trzeboński; Pani mgr Halina Twardosz; Pani mgr Magdalena Klus; Pani mgr Iwona Dzidek; Pani mgr Edyta Urbańczyk; Pan mgr Łukasz Zając ;Pani mgr Izabela Profic; Pani mgr Ewa Garbień, Pani mgr Aleksandra Gardoń; Pani mgr Dorota Twardosz; Pani mgr Iwona Wrona; Pani mgr Maria Popek; Pani  mgr Halina Borska; Pani mgr Beata Zięba; Pani mgr Małgorzata Mardaus; Pani mgr Elżbieta Bukowska.

W sprawnym przebiegu Zawodów pomagali  i zdjęcia robili : Julia Sordyl i Bartłomiej Pyda.

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Wyniki  Zawodów Gimnastycznych z dnia 18.03.2014r.

Dziewczęta kl.1-3

Miejsce I  Amelia Konieczkowicz-                           43,5 pkt.

Miejsce II Zofia Piech -                                             42,5 pkt.

Miejsce III Ksenia Biela, Wiktoria Piwowarska -      41 pkt./ U-25,5;S-15,5/

Miejsce IV Małgorzata Kowalczyk                            41 pkt./U-25;S- 16 /

Oliwia Wołek-                                                           40,5pkt./u-24,5;s-16/

Boczkaja Patrycja                                            40  pkt. /u-27;s-13/

Natalia Malina-                                                         40 pkt. /u- 26; s- 14/

Zofia Koziołek  -                                                         40 pkt. /u- 25;S-15/

Aleksandra Bercal-                                                    40 pkt./u- 24; s- 16/

Kamila Światłoń -                                                      40 pkt. /u- 24; s- 16/

Klaudia Latoń -                                                          40 pkt. /u- 25,5; s- 14,5/

Paulina Ptak-                                                             39,5 pkt. /u- 24; s- 15,5/

Amelia Światłoń –                                                     39,5pkt. /u- 23,5;s-16/

Aleksandra Bochenek -                                             39pkt./u- 25,5;s-13,5/

Otylia Konieczkowicz-                                               39 pkt. /u- 24,5;s-14,5/

Roksana Lipka –                                                        38,5pkt. /u- 24,5;s-14/

Natalia Oliwa-                                                              38,5 pkt. /u- 23,5;s-15/

Klaudia Rączka-                                                         37,5 pkt./u- 25,5;s-12/

Jagoda Zawada-                                                        37,5 pkt./u- 25;s-12,5/

Jagoda Chomenko -                                                   37,5pkt./u- 24;s-13,5/

Kuchta Patrycja -                                                       37pkt./u- 23,5;s-13,5/

Aleksandra Gwóźdź-                                                  36,5 pkt. /u- 23,5;s- 13/

Natalia Jankowicz-                                                    36,5 pkt. /u- 22;s- 14,5/

Magdalena Kania -                                                    36pkt./u- 23;s-13/

Katarzyna Łojek-                                                        36 pkt./ u- 21,5; s- 14,5/

Monika Mielecka –                                                    35,5pkt./u- 24;s-11,5/

Martyna Dynur-                                                        35,5pkt./u- 22;s-13,5/

Justyna Stręk-                                                            35,5 pkt./ u- 22; s- 13,5/

Wiktoria Fliśnik –                                                      34,5  pkt./ u- 22,5; s- 12/

Gabriela Profic                                                          34,5 pkt./u- 22;s-12,5/

Zuzanna Oszust-                                                        34 pkt./ u- 22; s- 12/

 

 

Dziewczęta kl.4

 

 

Miejsce I    Nikola Godzik-               40,5 pkt. / U- 27;S- 13,5/

Miejsce II   Rączka Julia –                  40,5pkt / U- 25,5; S- 15/

Miejsce III  Śmiłek Dagmara –          40,5 pkt. / U- 25;S- 15,5/

Miejsce IV  Ptak Martyna-                 39 pkt. / U- 24,5;S- 14,5/

Garbień Anna                                     39pkt /u- 24;s- 15/

Włoch Monika                                   38,5pkt./u- 24;s-14,5/

Wata Patrycja                                    38,5 pkt./u- 23,5;s-15/

Chromicz Magdalena-                       37,5 pkt. / u- 24;s- 13,5/

Moskal Emilia                                                37,5 pkt./ u- 23,5- s- 14/

Stokłosa Emilia                                  37pkt./u- 24,5;s-12,5/

Szlachetka Sylwia                               36 pkt./u- 24;s-12 /

Kozieł Anna                                        35,5 pkt./u- 22;s-13,5/

Dziewczęta kl.5

Miejsce I  Patrycja Ptak        58,5  pkt. /U- 26;Sk-14,5;Ss-18/      

Miejsce II Kamila Syska         55,5 pkt. /U- 24;Sk-15,5;Ss- 16/

Miejsce III Zuzanna Garbień 55 pkt. /U- 26,5 ;Sk-13;Ss- 15,5/                   

Miejsce IV Magdalena Kruk  54 pkt. /U- 25,5;Sk-15,5;Ss- 13/

Daria Moskal                         52 pkt. /U- 26;Sk-13;Ss- 13/

Magdalena Ślusarz                49,5 pkt. /U- 24,5;Sk-14,5;Ss- 11/

Emilia Zawada                       49,5 pkt. /U- 23,5;Sk-13;Ss- 13/

Wiktoria Kiszka                      49,5pkt. /U- 23,5;Sk-13;Ss- 13/

Martyna Zaremba                 49 pkt. /U- 23,5;Sk-12;Ss- 13,5/

Sandra Kaleta                                    48,5pkt. /U- 23,5;Sk-13;Ss- 12/

Ilona Oliwa                             48,5pkt. /U- 21;Sk-13,5;Ss- 14/

Kinga Światłoń                       48pkt. /U- 23;Sk-15,5;Ss- 9,5/

Anna Kuchta                           48 pkt. /U- 22,5;Sk-14,5;Ss- 11/

Zuzanna Twardosz                 47,5pkt. /U- 22,5;Sk-14,5;Ss- 10,5/

Izabela Ziembla                     46,5pkt. /U- 24,5;Sk-11,5;Ss- 10,5/

Eliza Szczurek                         46 pkt. /U- 20,5;Sk-14;Ss- 11,5/

Gabriela Bochenek                44,5pkt. /U- 21,5;Sk-12;Ss- 11/

Karolina Żurek                       42pkt. /U- 19;Sk-12,5;Ss- 10,5/

Izabela Skorut                        35 pkt. /U- 22,5;Sk-12,5/

 

 

Dziewczęta kl.6

 

Miejsce I  Oliwia Biela                           61,5 pkt.

Miejsce II Zuzanna Kaczmarczyk          59,5

Miejsce III Joanna Ostafin                     58,5

Miejsce IV Katarzyna Śmiłek                 58 pkt. /U- 25;Sk-16;Ss- 17/

Monika Światłoń                                     57 pkt. /U- 26,5;Sk-15;Ss- 15,5/

Małgorzata Bucka                                   55,5 pkt. /U- 24,5;Sk-14,5;Ss- 16,5/

Małgorzata Pyrtek                                   51pkt. /U- 22;Sk-15,5;Ss- 13,5/

 

 

Chłopcy  kl.1-3

 

Miejsce I  Igor Dąbrowski           41 pkt. /U-26;S-15/

Miejsce II Szymon Pułka              41 pkt. /U-24,5;S-16,5/

Miejsce III Jakub Moskal             39,5 pkt. /U-24,5;S-15/

Miejsce IV Konrad Piwowar       39 pkt. /U-24;S-15/

 

Chłopcy  kl.4

Miejsce I  Edgar Piechota      44 pkt. / U- 26,5;S- 17,5/

Miejsce II Mikołaj Tyrpa        39,5  pkt. / U- 24;S- 15,5/

Miejsce III Latoń Kacper        38,5 pkt. / U- 24;S- 14,5/

Miejsce IV Jakub Wrona       38,5 pkt. / U- 23,5;S- 15/

Dawid Jędrzejowski               37,5 pkt. / U- 24,5;S- 13/

Bartłomiej Mielecki               37,5 pkt. / U- 21;S- 16,5/

Kacper Profic                          36,5 pkt. / U- 23;S- 13,5/

Dawid Leśniak                        34,5 pkt. / U- 11;S- 13,5/

Rafał Sołtys                             33,5 pkt. / U- 20;S- 13/

Rafał Żmija                             30 pkt. / U- 17,5;S- 12,5/

 

 

Chłopcy  kl.5

 

Miejsce I Paweł Blak               57 pkt. /U- 25;Sk-16;Ss-16/

Miejsce II Kacper Gunia          57 pkt. /U- 24,5;Sk-16,5;Ss-16/

Miejsce III Karol Kiebzak        57 pkt. /U- 24;Sk-16,5;Ss-16,5/

Miejsce IV Józef Światłoń      55 pkt. /U- 25;Sk-14,5;Ss-16/

Kacper Dróżdż                         53,5  pkt. /U- 21;Sk-15;Ss-17,5/

Dawid Latoń                            52,5  pkt. /U- 23,5;Sk-15;Ss-14/

 

 

Chłopcy  kl.6

 

Miejsce I Moskal Wojciech                  57,5 pkt. /U- 24;Sk-17,5;Ss-16/

Miejsce II Norbert Śmiłek                     56 pkt. /U- 22,5;Sk-16;Ss-17,5/

Miejsce III Sebastian Świerk                 52 pkt. /U- 22,5;Sk-14,5;Ss-15/

Mateusz Kaleta                                       51,5 pkt- /U- 22;Sk-15,5;Ss-14/

 

 

W klasyfikacji drużynowej:

 

I miejsce - SP Sułkowice;

II miejsce - SP Rudnik;

III miejsce - SP Biertowice

                                            

                     

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Wyniki  Zawodów Gimnastycznych z dnia 14.03.2013r.

Dziewczęta kl.1-3

Miejsce I  Amelia Jaśkowiec 45 pkt.

Miejsce II Zofia Koziołek        44 pkt.

                  Zofia Piech              44 pkt.

Miejsce III Barbara Światłoń   42 pkt. /U-27;S-15/

Miejsce IV Patrycja Boczkaja   42 pkt./U-25;S- 17 /

                 Amelia Konieczkowicz 42 pkt./U-25;S- 17 /

                 Rączka Klaudia             42 pkt./U-25;S- 17 /

                 Paulina Stręk                42 pkt./U-25;S- 17 /

 

Ksenia Biela- 41pkt /u-25,S-16/

Nikola Godzik -40 pkt. /u- 25;S-15/

Kuchta Patrycja- 40  pkt. /u-23;s-17/

Kamila Stopa-40 pkt. /u- 22; s- 18/

Monika Włoch- 39 pkt./u- 24; s- 15/

Aleksandra Bochenek-39 pkt. /u- 24; s- 15/

Piwowarska Wiktoria-39 pkt. /u- 24; s- 15/

Julia Raczka- 39 pkt. /u- 21; s- 18/

Emilia Kuchta – 38pkt. /u- 23;s-15/

Oliwia Profic- 38 pkt./u- 23;s-15/

Oliwia Wołek-37 pkt. /u- 22;s-15/

Kamila Bochenek -37 pkt. /u- 22;s-15/

Mielecka Natalia -37 pkt. /u- 22;s-15/

Natalia Malina – 35 pkt./u- 21;s-14/

Sylwia Szlachetka-35 pkt./u- 21;s-14/

Aleksandra Gwóźdź-34pkt./u- 22;s-12/

Magdalena Chromicz -34pkt./u- 22;s-12/

Profic Gabriela- 33pkt. /u- 21;s- 12/

Paulina Ptak -33pkt. /u- 21;s- 12/

Julia Twardosz- 33pkt./u- 18;s-15/

Izabela Piegza 32 pkt./ u- 21; s- 11/

 

Dziewczęta kl.4

Miejsce I  Magdalena Kruk  42 pkt. / U- 26;S- 16/

Miejsce II Patrycja Ptak        41pkt / U- 24; S- 17/

Miejsce III Kinga Światłoń    40 pkt. / U- 24;S- 16/

Miejsce IV Moskal Daria       38 pkt. / U- 22;S- 16/

Daria Szuba-36 pkt/u- 23;s- 13/

Garbień Agnieszka 36 pkt./u- 21;s-15/

Jania Gabriela  36 pkt./u- 21;s-15/

Skorut Izabela 33pkt. / u- 20;s- 13/

Kuchta Anna  33 pkt./ u- 19- s- 14/

Magdalena Ślusarz  33 pkt./u- 18;s-15/

Ilona Oliwia -33 pkt./u- 18;s-15/

Syska Kamila -33 pkt./u- 18;s-15/

Twardosz Zuzanna- 32 pkt. /u- 19;13/

 

Dziewczęta kl.5

 

Miejsce I  Oliwia Biela                     63 pkt. /U- 27;Sk-18;Ss-18/

                 Bucka Małgorzata        63 pkt. /U- 27;Sk-18;Ss-18/

                 Kania Aneta                   63 pkt. /U- 27;Sk-18;Ss-18/

Miejsce II Magdalena Żak               62 pkt. /U- 26;Sk-18;Ss- 18/

Miejsce III Śmiłek Katarzyna          61 pkt. /U- 26;Sk-18;Ss- 17/

                 Kaczmarczyk Zuzanna 61 pkt. /U- 25;Sk-18;Ss- 18/

Miejsce IV Natalia Koziołek 60 pkt. /U- 24;Sk-18;Ss- 18/

 

Jędrzejowska Kamila 58 pkt. /U- 26;Sk-17;Ss- 15/

Kania Aleksandra 57pkt. /U- 24;Sk-18;Ss- 15/

Monika Światłoń 56pkt. /U- 24;Sk-17;Ss- 15/

Ostafin Joanna  55pkt. /U- 24;Sk-17;Ss- 14/

Pyrtek Małgorzata 55pkt. /U- 24;Sk-16;Ss- 15/

Garbień Katarzyna  53pkt. /U- 23;Sk-15;Ss- 15/

Blak Adrianna  51pkt. /U- 18;Sk-18;Ss- 15/

Braś Gabriela 49pkt. /U- 22;Sk-15;Ss- 12/

Blak Weronika 46pkt. /U- 18;Sk-15;Ss- 13/

Szlachetka Patrycja   45pkt. /U- 18;Sk-15;Ss- 12/

Dziewczęta kl.6

Miejsce I Dominika Lipka      62 pkt.               

Miejsce II Marta Paszek         60 pkt.

                 Syska Nikola          60 pkt.

Miejsce III Dominika Dynur  58pkt.               

Miejsce IV Śliwa Katarzyna  57 pkt. /U- 25;Sk-17;Ss- 15/

 

Latoń Justyna 57 pkt. /U- 25;Sk-15;Ss- 17/

Makuch Julia  57 pkt. /U- 25;Sk-15;Ss- 17/

Górszczak Diana 56 pkt. /U- 24;Sk-17;Ss- 15/

Śliwa Barbara  55 pkt. /U- 25;Sk-15;Ss- 15/

Malina Zuzanna 55 pkt. /U- 25;Sk-15;Ss- 15/

Sroka Zuzanna 55 pkt. /U- 24;Sk-15;Ss- 16/

Sroka Joanna  53 pkt. /U- 21;Sk-17;Ss- 15/

Babiak Alicja  51 pkt. /U- 21;Sk-15;Ss- 15/

Sroka Paulina 40 pkt. /U- 19;Sk-12;Ss- 9/

Chłopcy  kl.1-3

Miejsce I  Piechota Edgar       44pkt. /U-27;S-17/

Miejsce II Dąbrowski Igor       43pkt. /U-26;S-17/                  

Miejsce III Szymon Pułka        42pkt. /U-24;S-18/

Miejsce IV  Boczkaja Szymon 40pkt. /U-25;S-15/

 

Wiktor Tyrpa                              39pkt. /U-24;S-15/

Bochenek Sebastian                 38pkt. /U-22;S-16/

Latoń Kacper                              38pkt. /U-21;S-17/

Wrona Jakub                              37pkt. /U-22;S-15/

Fraczek Michał                           37pkt. /U-22;S-15/

Profic Kacper                              37pkt. /U-22;S-15/

Jędrzejowski Dawid                  35pkt. /U-20;S-15/

Piwowar Konrad                       31pkt. /U-19;S-12/

Kozaczyk Kacper                       31pkt. /U-19;S-12/

 

 

Chłopcy  kl.4

Miejsce I  Kacper Gunia          44 pkt. / U- 26;S- 18/

Miejsce II Paweł Blak              43 pkt. / U- 25;S- 18/

Miejsce III Latoń Dawid          42 pkt. / U- 24;S- 18/

Miejsce IV Józef Światłoń       39 pkt. / U- 24;S- 15/

 

Kacper Dróżdż                           37 pkt. / U- 22;S- 15/

Kiebzak Karol                             35 pkt. / U- 21;S- 14/

Hubert Bartosz                          34 pkt. / U- 18;S- 16/

Damian Oliwa                            33 pkt. / U- 18;S- 15/     

 

Chłopcy  kl.5

 

Miejsce I Moskal Wojciech  61 pkt. /U- 25;Sk-18;Ss-18/

 Miejsce II Norbert Śmiłek   59 pkt. /U- 24;Sk-17;Ss-18/

Miejsce III Mateusz Kaleta   55 pkt. /U- 21;Sk-17;Ss-17/

Miejsce IV Sebastian Świerk  51 pkt. /U- 22;Sk-14;Ss-15/

 

Kostecki Paweł                          46  pkt. /U- 19;Sk-12;Ss-15/

 

Chłopcy  kl.6

Miejsce I Kozik Jan                  62 pkt. /U- 26;Sk-18;Ss-18/

 Miejsce II Krupa Sebastian   60 pkt. /U- 24;Sk-18;Ss-18/

Miejsce III Piechota Maciej    50 pkt. /U- 22;Sk-16;Ss-12/

 

Burkat Jan                                                 22 pkt- U

W klasyfikacji drużynowej:

I miejsce - SP Sułkowice;

II miejsce - SP Rudnik;

III miejsce - SP Biertowice

 

                                                                                          GRATULACJE !!!

 

  

Rok szkolny 2011/2012

Zdjęcia z Zawodów Gimnastycznych  zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Sułkowicach

16.03.2012r.

 

     

  

Wyniki  Zawodów Gimnastycznych- 16.03.2012r.

                              

KATEGORIA- DZIEWCZĘTA KLAS I-III

KATEGORIA -CHŁOPCY   KLAS  I-III

 

I M.- ZUZANNA GARBIEŃ 3C

                41PKT.(26 U+15S)

II M.- MAGDALENA KRUK 3A

                  41 PKT (23U+18S)

III M.- AMELIA JASKOWIEC 1C

                  40PKT (25U+15S)

 

IV M.- PATRYCJA PTAK  3D

            ZOFIA KOZIOŁEK 1C

                 38PKT.(23 U+15

V M.- ZOFIA PIECH 1 C

              38PKT. ( 21 U +17 S)

VI M.- KINGA ŚWIATŁOŃ 3A

              37 PKT .( 22 U+15S)

VII M.- BARBARA ŚWIATŁOŃ 2A

             KSENIA BIELA 1C

               36 PKT (24 U+12S)

VIII M.- SANDRA KALETA 3B

        EMILIA ZAWADA 3 C

             35 PKT ( 20 U+15S)

IX M. - ANNA ZIEMBLA 3A

 

STARTOWAŁO 12 DZIEWCZĄT.

-  ZA UKŁAD-27

- ZA WYSKOK NA SKRZYNIE –18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 45

 

 

 

I M.- KACPER GUNIA 3C

           43 PKT(27 U+16 S)

II M.- EDGAR PIECHOTA 2D

            42 PKT ( 27 U+15 S)

III M. - SZYMON BOCZKAJA 1C

            41 PKT (25 U+16 S)

 

IV M.- DAWID LATOŃ 3C

          39 PKT (24 U+15 S)

V M.- KACRER DRÓŻDŻ 3C

          33 PKT ( 19 U+14 S)

VI M.- PRZEMYSŁAW REPEĆ 3C

           33 PKT ( 18 U +15S)

VII M.- HUBERT BARTOSZ 3D

          32 PKT (18 U+13S)

VIIIM.- KAROL KIEBZAK 3D

          31PKT.( 18U+13S)

IX M. -  MACIEJ MAKUCH 3C

          27 PKT.( 15 U+ 12 S)

 

 

 

STARTOWAŁO 9 CHŁOPCÓW

-  ZA UKŁAD-27

- ZA WYSKOK NA SKRZYNIE –18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 45

KATEGORIA- DZIEWCZĘTA    KLAS  IV

KATEGORIA- CHŁOPCY KLAS  IV

 

I M.- OLIWIA BIELA 4B

       44 PKT.(26 U+18S)

II M.- KACZMARCZYK ZUZANNA4B

         43 PKT (25U+18S)

III M.- MAŁGORZATA BUCKA 4B

        41PKT (26U+15S)

 

IV M. -ANETA KANIA 4B

    41PKT.(25 U+16S)

VM. -ALEKSANDRA KANIA 4B

    40PKT. ( 25U +15S)

VI M.-ŻAK MAGDALENA 4B

     40PKT .( 24 U+16S)

VII M.-KAMILA JĘDRZEJOWSKA

     40PKT .( 23 U+17S)

VIII M. -NATALIA KOZIOŁEK 4B

      MAŁGORZATA PYRTEK -RUDNIK

      39PKT (24 U+15S)

IX M.- JOANNA OSTAFIN 4B

        39PKT ( 23 U+16S)

X M.- KATARZYNA GARBIEŃ 4A

38PKT ( 22 U+16S)

XI M.-  KATARZYNA ŚMIŁEK4B

      36PKT (21 U+15S)

XII M.   - ADRIANNA BLAK 4A

      35PKT ( 21 U+14S)

XIII M.- BRAŚ GABRIELA 4B

34PKT ( 20 U+14S)

XIV M. - MONIKA ŚWIATŁOŃ 4A

34PKT ( 19 U+15S)

XV M.- JUDASZ JULIA 4D

      33PKT (21 U+12S)

XVI M.-  PATRYCJA ŁAPA 4 D

      33PKT ( 20U+13S)

XVII M. - PATRYCJA BOCZKAJA 4A

31PKT ( 18U+13S)

XVIII M. - RĄCZKA GABRIELA 4D

          TEMPLE IZABELA 4D

          29PKT ( 17U+12S)

 

STARTOWAŁO 20 DZIEWCZĄT.

-  ZA UKŁAD-27 MAX

- ZA SKOK PRZEZ KOZIOŁ–18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 45

 

 

I M.- MOSKAL WOJCIECH 4 C

              44 PKT.(26 U+18S)

II M.- KUCHTA DAMIAN 4B

               MALINA MIKOŁAJ 4B

III M-   MIŁOSZ NOWAK 4B

                 JAKUB LATOŃ 4B

                42PKT (24U+18S)

 

IVM. -CIĘŻAREK RAFAŁ 4B

              41PKT.(24 U+17S)

V M-KUCHTA KAMIL 4B

          36PKT. ( 21U +15S)

VI M.  -POLEWKA MACIEJ 4B

             35PKT .( 20 U+15S)

VII M. - STOKŁOSA BARTOSZ 4C

              34PKT .( 18 U+16S)

VIII M. -SROKA JAKUB 4C

          33PKT (20 U+13S)

 

 

 

 STARTOWAŁO 10 CHŁOPCÓW

-  ZA UKŁAD-27

- ZA SKOK PRZEZ KOZIOŁ  –18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 45

KATEGORIA -DZIEWCZĘTA    KLAS  V

KATEGORIA -CHŁOPCY KLAS  V

 

I M.- DOMINIKA LIPKA 5B

               63PKT.(27 U+18 S+ 18 S)

II M.- MAKUCH JULIA 5B

               62PKT.(26 U+18 S+ 18 S)

     III M.- GÓRSZCZAK DIANA 5B

               59PKT.(27 U+18 S+ 14 S)

       

IVM.- PASZEK MARTA 5B

                    59PKT.(23 U+18 S+ 18 S)

V M.- ANNA BLAK5C

                 58PKT.(25 U+18 S+ 15 S)

      VI M.- GABRIELA ŚMIŁEK5B

                  57PKT.(25 U+15 S+ 17 S)

VIIM.- SYSKA NIKOLA 5A

                  57PKT.(24 U+18 S+ 15 S)

VIII M.- CHODNIK GABRIELA 5B

                 57PKT.(23 U+17 S+ 17 S)

       IX M.- ZUZANNA SROKA 5C

                 56PKT.(25 U+17 S+ 14 S)

X M.- MAGDALENA SKRZYPEK5C

                 56PKT.(24 U+18 S+ 14 S)

       XI M.- DYNUR DOMINIKA 5A

                 56PKT.(23 U+15 S+ 18 S)

XII M.- ZIEMBLA KATARZYNA 5A

            55PKT.(21 U+16 S+ 18 S)

XIII M.- JUSTYNA LATOŃ 5C

                 51PKT.(24 U+15 S+ 12 S)

       XIV M.- MALINA ZUZANNA 5B

                50PKT.(22 U+14 S+ 14 S)

       XV M.- JOANNA SROKA 5C

                48 PKT.(21 U+15 S+ 12 S)

 

STARTOWAŁO 15 DZIEWCZĄT.

-  ZA UKŁAD-27 MAX

- ZA SKOK PRZEZ KOZIOŁ–18 PKT

-ZA SKOK PRZEZ  SKRZYNIĘ–18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 63

 

 

I M.- KIEBZAK WIKTOR 5A

            JAN KOZIK

                63PKT.(26U+18 S+ 18 S)

II M.- SEBIASTIAN KRUPA 5B

                59PKT.(23 U+18 S+ 18 S)

III M.- BURKAT JAN 5B

          54PKT.(22 U+15 S+ 17 S)

       

IVM.- PROFIC ARTUR 5B

                52PKT.(19 U+16 S+ 17 S)

V M.- JAŚKOWIEC BOGDAN 5B

                49PKT.(20 U+14 S+ 15 S)

      VI M.- JAKUB DĄBROWA-

                   SP KRZYWACZKA

                  47 PKT.(18 U+14 S+ 15 S)

 

STARTOWAŁO 6 CHŁOPCÓW.

-  ZA UKŁAD-27 MAX

- ZA SKOK PRZEZ KOZIOŁ–18 PKT

-ZA SKOK PRZEZ  SKRZYNIĘ–18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 63

 

Kategoria - Dziewczęta     klas  VI

Kategoria- Chłopcy klas  VI

               

I M.- BOCZKAJA MAGDALENA 6B

               63PKT.(27 U+18 S+ 18 S)

II M.- JULIA OBAJTEK 6A

  WERONIKA RĄCZKA SP RUDNIK

               60PKT.(27 U+15 S+ 18 S)

     III M.- NYKIEL IZABELA 6B

               60PKT.(25 U+17 S+ 18 S)

     

IVM.- BIELA KAMILA 6B

                    59PKT.(24 U+17 S+ 18 S)

V M.- NATALIA BOBEŁ SPRUDNIK

                 58PKT.(24 U+16 S+ 18 S)

      VI M.- NATALIA TATKA 6C

                  58PKT.(22 U+18 S+ 18 S)

VIIM.- BEATA ŚWIATŁOŃ 6A

                  56PKT.(24 U+17 S+ 15 S)

VIII M.- ALEKSANDRA ŚWIATŁOŃ 6A

                 51PKT.(23 U+15 S+ 13S)

       IX M.- RĄCZKA NATALIA 6B

                 51PKT.(21 U+15 S+ 15 S)

X M.- EMILIA STRUGALSKA SPRUDNIK

           49PKT.(21 U+15 S+ 13 S)

 XI   KAROLINA STOKŁOSA 6A

                 49PKT.(21 U+14 S+ 14 S)

      XI M.- KAMILA NAPORA SP KRZYW.

                 47PKT.(17 U+15 S+ 15 S)

STARTOWAŁO 13 DZIEWCZĄT.

-  ZA UKŁAD-27 MAX

- ZA SKOK PRZEZ KOZIOŁ–18 PKT

-ZA SKOK PRZEZ  SKRZYNIĘ–18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 63

 

I M.- ŚMIŁEK BARTŁOMIEJ 6C

                  59PKT.(24 U+17 S+ 18 S)

II M.- KRAWCZYŃSKI DAWID 6B

               58PKT.(24 U+16 S+ 18 S)

       III M.- MIROSŁAW JASUBA 6C

              55PKT.(21 U+18 S+ 16 S)

 

 IVM.- RAFAŁ GRABOWSKI SP RUDNIK

      MATEUSZ KULESZA 6C

               52PKT.(20 U+15 S+ 17 S)

V M.- CHLIPAŁA DOMINIK SP RUDNIK

             50PKT.(18 U+16 S+ 16 S)

VI M.- DANIEL BURDA SP KRZYW.

             49PKT.(19 U+15 S+ 15 S)

VIIM.- PIECZARA KONRAD 6C

       47PKT.(18 U+15 S+ 14 S)

 

 

 

 

STARTOWAŁO 8 CHŁOPCÓW.

-  ZA UKŁAD-27 MAX

- ZA SKOK PRZEZ KOZIOŁ–18 PKT

-ZA SKOK PRZEZ  SKRZYNIĘ–18 PKT

MAKSYMALNA LICZBA PKT- 63

 

 

STARTOWAŁO  93  ZAWODNIKÓW.

W KASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ : I M-CE SP SUŁKOWICE;

II M-CE SP RUDNIK; III M-CE SP KRZYWACZKA.

Rok szkolny 2010/2011

Zdjęcia z Zawodów Gimnastycznych  zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Sułkowicach

10.03.2011r.

          

 

Wyniki Zawodów Gimnastycznych zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Sułkowicach  10.03.2011r.

                                                                      

Kategoria- dziewczęta klas I-III

Kategoria – chłopcy klas  I-III

 BIELA OLIWIA 3D- 36 PKT

    I M-CE 23 UKŁAD 13- SKOK

 KOZIOŁEK NATALIA -36 PKT

    II M-CE- 21 UKŁAD, 15 –SKOK

 PYRTEK MAŁGORZATA- RUDNIK

   35 PKT III M-CE -24-UKŁD, 11-SKOK

4. BUCKA MAŁGORZATA 3D- 35 PKT

    IV M 20 –UKŁD, 15 SKOK

5. ZUZANNA KACZMARCZYK 3C- 32

6. MAGDALENA KRUK 2A- 32

7.ORZECHOWSKA SARA- RACIECHOWICE- 32

8. ANETA KANIA 3C- 31

9.JURKIEWICZ NATALIA- RACIECHOWICE-31

10. JEDRZEJOWSKA KAMILA 3C- 28

11. ADRIANNA BLAK 3A- 28

12. KANIA ALEKSANDRA 3D- 27

13. ZUZANNA GARBIEŃ 2C 25

14 KATARZYNA GARBIEŃ 3A- 24

15. PATRYCJA ŁAPA 3A -24

16. KINGA ŚWIATŁOŃ 2A- 22

17. SANDRA KALETA 2B- 20

18. NATALIA KISIELEWSKA 3C-19

 

WOJCIECH MOSKAL 3B- 43PKT

    I M-CE 25 UKŁAD, 18 SKOK

 KACPER GUNIA 2B- 37 PKT

    II M-CE-22 UKŁAD, 15 SKOK

JAKUB LATOŃ 3B 36 PKT

    III M-CE – 24 UKŁAD, 12 SKOK

4.  MIKOŁAJ MALINA 3D-36 PKT

     IV- M - 22 UKŁAD, 14 SKOK

5. RAFAŁ CIĘŻAREK 3C 34

6. DAWID LATOŃ 2C 33

7. DAMIAN KUCHTA 3C 32

8. MATEUSZ FROSZTĘGA 3D- 31

9. ŚMIŁEK NORBERT- BIERTOWICE-30

10. MIŁOSZ NOWAK 3A- 29

11 ALAN GRAJDEK 2A- 29

12. JÓZEF ŚWIATŁOŃ 2A-28

13. STOKŁOSA BARTOSZ 3B -27

14. ERYK MACHOWSKI 3C-27

15. GRABCZYK FILIP 3A- 26

16. DAMIAN CHROMY2A- 24

17 HUBERT BARTOSZ 2D- 17

 

 

Kategoria-dziewczęta  klas  IV

Kategoria-chłopcy  klas  IV

JULIA MAKUCH 4B- 43 PKT

I M-CE UKŁD-25  SKOK- 18

ŚMIŁEK GABRIELA -4B 29 

 II M-CE UKŁAD- 24, SKOK- 15

SLIWA BARBARA- BIERTOWICE

39 PKT; II M-CE UKŁAD 24, SKOK-15

GABRIELA CHODNIK 4B- 37 PKT

III M-CE UKŁAD 22, SKOK 15

  1. DIANA GÓRSZCZAK 4B 36

            IV M-CE

  1. ALEKSANDRA PYDA 4B-36

            IV M-CE

  1. BLAK ANNA 4C-35
  2. DYNUR DOMINIKA 4A- 34
  3. DOMINIKA LIPKA4B- 34
  4. PASZEK MARTA 4A-33
  5. ŚLIWA KATARZYNA- BIERTOWICE32
  6. SROKA JOANNA 4C-31
  7. WERONIKA GARBIEŃ 4B-29
  8. BABIAK ALICJA-29
  9. ŚMIŁEK ILONA- BIERTOWICE- 29
  10. SROKA ZUZANNA- 28
  11. SROKA PAULINA 4B -28

 

KRUPA SEBASTIAN 4B 38 PKT I M-CE

UKŁAD 24, SKOK- 14

KIEBZAK WIKTOR 4A 36 PKT II M-CE

UKŁAD 21, SKOK 15

MISTARZ FILIP 4B 35 III M-CE

UKŁAD 22, SKOK 13

4. BURKAT JAN 4B-34-IV M-CE

5. SOŁTYS KACPER 4B- 33

6. JAŚKOWIEC BOGDAN 4B-33

7. PROFIC BARTŁOMIEJ 4A- 32

8. PROFIC ARTUR 4B- 31

9. ŚWIATŁOŃ PAWEŁ 4B- 29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria- dziewczęta  klas  V

Kategoria- chłopcy klas  V

BOCZKAJA MAGDALENA 5B I M-CE,

63 PKT

UKŁD- 27; 1 SKOK-18, 2 SKOK-18

NYKIEL IZABELA 5B II M-CE, 55 PKT

UKŁD- 26;1 SKOK-15, 2 SKOK- 14

EMILIA KUREK 5B-  III M-CE, 55 PKT

UKŁAD 24; 1-SKOK-17, 2-SKOK-14

4. GABRIELA LATOŃ 5B- -IV M-CE 54 PKT

5. BIELA WIKTORIA VB- IV M-CE 54 PKT

6. PAPIERZ KATARZYNA RUDNIK- 52 PKT

7. ŚWIATŁOŃ BEATA 5A-51

8. OBAJTEK JULIA 5A-50

9. BLAK OLIWIA- RUDNIK- 5O

10. KALEMBA KAROLINA- RACIECHOWICE-49

11. RĄCZKA WERONIKA- RUDNIK-49

12. PROFIC ANNA 5C-48

13.MOSKAL GABRIELA05B 46

14.BIELA KAMILA 5B-46

15. TATKA NATALIA 5C-45

16. ANETA PROFIC 5B-45

17.KUCHTA PAULINA - RACIECHOWICE--44

18 KOZIK JOANNA 5C- 42

19. PYRTEK ZOFIA- RUDNIK-41

20. STOKŁOSA KAROLINA 40

21. CIECIAK PAULINA 5D-37

22.BIELA MARIA 5D-36

23 MIGNER ALEKSANDRA 5A-36

24. NAPORA KAMILA-KRZYWACZKA-35

25.BARGIEŁ MAŁGORZATA- 34

26. PROFIC NATALIA – BIERTOWICE-34 PKT.

 

KRAWCZYŃSKI DAWID 5D I- M-CE

52   PKT

UKŁAD 24;1-SKOK-12; 2-SKOK-16

RAFAŁ GRABOWSKI-RUDNIK- II M-CE-

       47PKT,

UKŁAD-20;1-SKOK-15; 2-SKOK-12

NORBERT PIWOWARSKI 5B III M-CE,

       46 PKT;

      UKŁA-20, 1-SKOK-14; 2-SKOK-12 4.BURACZEK KAROL- KRZYWACZKA-

   IV M-CE 44

5. BARTŁOMIEJ ŚMIŁEK 5C- 43

6. MIROSŁAW JASUBA 5C-42

7.BUDZOWSKI KAMIL- BIERTOWICE- 40

8. GRABCZYK MICHAŁ-39

9. BURDA DANIEL-KRZYWACZKA 38

10. BYSINA TOMASZ- KRZYWACZKA- 33

 

 

 

Kategoria –dziewczęta klas  VI

Kategoria –chłopcy klas  VI

BARGIEŁ URSZULA 6D

MOSKAL ANNA 6B

ŚWIATŁOŃ JULIA 6B

                 M-CE I - 59 PKT

   UKŁAD-23;1-SKOK-18; 2-SKOK-18

KUREK ANNA 6B II M-CE 57 PKT

   UKŁAD-24;1-SKOK15;2-SKOK18

PRZEBINDA NATALIA-III M-CE 54 PKT

   UKŁAD-21;1-SKOK-17;2-SKOK-16

6. KOZIOŁEK EDYTA- RUDNIK -50 IV M-CE

7. ZWIERZ KAROLINA- RACIECHOWICE- 50 IV M-CE

8. BIELA AGNIESZKA 6B- 44

9. MAŚLANKA PATRYCJA -43

10.DABROWSKA PATRYCJA 6B- 42

11.MACIEJEWSKA KATARZYNA 6B-39

12.MALEC PATRYCJA- RACIECHOWICE-35

13.ŚWIATŁŃ ANNA-KRZYWACZKA- 33 PKT

 

 

 

KANIA ADAM- BIERTOWICE I M-CE

     57 PKT

UKŁAD 25;1-SKOK-15; 2-SKOK-17

ROBERT PIEROG -RUDNIK-II M-CE

      57 PKT

UKŁAD-23;1-SKOK-16;2-SKOK-18

SROKA FILIP 6B III M-CE

52   KT

UKŁAD-23;1-SKOK-15;2-SKOK15

4. PAJĄK NORBERT 6D- 50- IV M-CE

5. PUŁKA MIKOŁAJ 6B-49

6. KUREK PIOTR 6B- 48

7. SZAFRAŃSKI SEBASTIAN- BIERTOWICE-47

8. KIEBZAK MICHAŁ- 6A- 46

9. JAN MADEJ 6A-44

10- BURDA KAMIL- KRZYWACZKA-43

11.ANIA BARTŁOMIEJ- 6D-41

12 BURKAT HUBERT 6B-40

13. BĄCHOR NORBERT- RUDNIK-38

14. BIELA MICHAŁ 6B-38

15. TRĄBKA EMIL- BIERTOWICE-35

16. GÓRNISIEWICZ DARIUSZ 6B-33

 

 

 

REGULAMIN ZAWODÓW GIMNASTYCZNYCH 

TERMIN I MIEJSCE:

1. 12. 2016r. Godzina rozpoczęcia - 9:00. Hala w budynku B Szkoły Podstawowej w Sułkowicach. ul. Tysiąclecia17.

 

 REGULAMIN ZAWODÓW GIMNASTYCZNYCH.

  1. Zawody organizowane są w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Sułkowicach.
  2. W zawodach biorą udział  uczniowie ze szkół podstawowych.
  3. Za przygotowanie uczniów do zawodów odpowiedzialni są nauczyciele wychowania fizycznego.
  4. Wyjątkowo w tym roku szkolnym, zawody odbędą się w grudniu.
  5. Zawodników obowiązuje strój sportowy.
  6. Zawodnicy startują pojedynczo.
  7. Zawodników ocenia 2-4 sędziów.
  8. Ostateczna ocena podana jest po wykonaniu układu oraz skokach./ Regulamin sędziowania/. Suma punktów po dwóch konkurencjach stanowi wynik wielobojowy uczestnika w klasyfikacji indywidualnej.
  9. Opiekunowie odpowiadają za bezpieczeństwo i dyscyplinę swoich uczniów.
  10. Organizator zapewnia opiekę medyczną.
  11. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu.
  12. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody.

 

Sposób wyłaniania zwycięzców.

 

Klasyfikacja indywidualna : tytuł mistrzowski danej kategorii zdobywa uczeń, który uzyskał największą ilość punków po dwóch konkurencjach.

W przypadku równej liczby punków wygrywa:

            Zawodnik z kl. I-IV z wyższą liczbą punków za układ;

            Zawodnik z kl. V-VI z wyższą liczbą punktów za układ  a następnie skok przez kozioł. 

Gdy nadal liczba pkt jest identyczna,organizator i sędziowie decydują o przeprowadzeniu dogrywki.

 

Klasyfikacja drużynowa: tytuł mistrzowski zdobywa drużyna dziewcząt, która uzyskała największą ilość punktów licząc wyniki zgłoszonych przez opiekuna sześciu zawodniczek. Tytuł mistrzowski zdobywa drużyna chłopców, która uzyskała największą ilość punktów licząc wyniki zgłoszonych przez opiekuna sześciu zawodników.

 

            Punkty do klasyfikacji drużynowej obliczane są wg następującego klucza:
            I miejsce -10pkt., II-8pkt., III-6pkt., IV-4pkt., V-3pkt., VI-2pkt. Miejsce VII  i niższe otrzymują po jednym punkcie.

 

 

REGULAMIN SĘDZIOWANIA ZAWODÓW GIMNASTYCZNYCH

 

1.Sędziowie oceniają przy pomocy punktów ( 0 do 9pkt za układ i od 0 do 6pkt za skok):

 

dziewczęta  kl. I-III                                

·         układ gimnastyczny- 0-9pkt;

·         naskok do przysiadu na 3 części skrzyni wzdłuż- 0- 6pkt;

 

chłopcy kl. I-III

·         układ gimnastyczny- 0- 9pkt;

·         naskok do przysiadu na 3 części skrzyni wzdłuż-0-  6pkt;

 

dziewczęta kl. IV

·         układ gimnastyczny- 0-9pkt;

·         skok rozkroczny przez kozioł wzdłuż- 0-6pkt;

 

chłopcy kl. IV

·         układ gimnastyczny-0- 9pkt;

·         skok rozkroczny przez kozioł wzdłuż- 0-6pkt;

 

dziewczęta kl. V

·         układ gimnastyczny- 0-9pkt;

·         skok rozkroczny przez kozioł wszerz-0-6pkt;

·         skok kuczny przez 4 cz. skrzyni wszerz-0- 6pkt;

 

chłopcy kl. V

·         układ gimnastyczny-0- 9pkt;

·         skok rozkroczny przez kozioł wszerz-0-6pkt;

·         skok kuczny przez 4 cz. skrzyni wszerz-0- 6pkt;

 

dziewczęta kl. VI

·         układ gimnastyczny-0- 9pkt;

·         skok rozkroczny przez kozioł wszerz-0-6pkt;

·         skok kuczny przez 5 cz. skrzyni wszerz- 0-6pkt;

 

 

chłopcy kl. VI

·         układ gimnastyczny- 0-9pkt;

·         skok rozkroczny przez kozioł wszerz-0-6pkt;

·         skok kuczny przez 5 cz. skrzyni wszerz- 0-6pkt;

     

 

 

  1. Przy błędnym wykonaniu pierwszego ćwiczenia w układzie dopuszcza się  ponowne rozpoczęcie układu gimnastycznego.

 

  1. W układzie gimnastycznym podlega ocenie:

 

-          Przewrót w przód- 0-1pkt; 

     0pkt w przypadku:

     * braku skłonu głowy

         (przewrót na  głowie);

      * podparcia ramionami;

      * w klasach VI – nie wykonanie

         przewrotu z rozbiegu i odbicia

        obunóż;

      Regulamin nie określa odmian

      przewrotów.

 

 

 

 

-   Przewrót w tył- 0-1pkt;

       0pkt w przypadku:

        * przetoczenia na płaskie plecy;

        * przetoczenia przez bark;

        * wykonania przewrotu do klęku;

        * braku podporu na ramionach.

            Regulamin nie określa odmian

            przewrotów.

-          Przerzut bokiem – 0- 1pkt

0pkt w przypadku:

* równoczesne oparcie obu rąk na    początku przerzutu;

* zgięcie w stawach biodrowych

( brak pionizacji ciała )i kolanowych;

* zbyt mały rozkrok.

Regulamin nie określa odmian przerzutów.

- Leżenie przewrotne 0-1pkt

ćwiczenie obowiązkowe dla uczniów kl. I-III

      0pkt w przypadku:

      * zgięcia w stawach kolanowych.

 

 

      - Stanie na ramionach- 0-1pkt

            0 pkt w przypadku:

*ugięcie rąk w łokciach;

             W ćwiczeniach obowiązkowych

             w kl. IV-V dopuszcza się

             asekurację przy ścianie

            lub z pomocą nauczyciela.

             W kl. VI obowiązuje wykonanie

             samodzielnego stania na ramionach

 

Ćwiczenia wolne wplecione w układ pkt 0-2

Ukazują umiejętności, uzdolnienia ruchowe, inwencję twórczą poczucie estetyki ruchu. Uwidaczniają styl i indywidualność zawodnika. Za mistrzowskie wykonanie przysługuje premia w wysokości 0,5 pkt. 

Za ćwiczenia w układzie (dynamiczne lub statyczne), ich trudność, złożoność ruchu, tempo wykonania, skoki oraz asekurację odpowiada przygotowujący zawodników nauczyciel.

Estetyka 0-3pkt

Ocenie podlega: pewność, dokładność, trudność, prawidłowość, cecha gimnastyczna

 

 

 

 

           

 

SKOKI -maksymalna ilość punktów za  skok- 6

            Obowiązuje naskok i odbicie z odskoczni, lądowanie do półprzysiadu.

            Skok kuczny przez skrzynię wszerz. Kl V. - 4 części, kl. VI – 5 części

            Punkty odejmowane są w przypadku:

·         zbyt długiego opierania rąk na przyrządzie;

·         lądowania bez zatrzymania (wykonanie dodatkowego kroku lub skoku w przód)

·         braku naskoku obunóż na odskocznię.

Skok rozkroczny przez kozioł.-Wysokość w zakresie :kl IV-V: 85-90cm;

 kl. VI:  95-100cm.

      Punkty odejmowane są w przypadku:

·         ugięcia nóg w stawach kolanowych po odbiciu;

·         zbyt długiego opierania rąk na przyrządzie;

·         lądowania bez zatrzymania (wykonanie dodatkowego kroku lub skoku w przód)

·         braku naskoku obunóż na odskocznię.

    Naskok do przysiadu na 3 części skrzyni wzdłuż.

     Punkty odejmowane są w przypadku:

·         braku naskoku obunóż na odskocznię.

·         wyskoku do siadu klęcznego, klęku podpartego.

·         zachwiania, braku wymachu RR ,lądowania bez zatrzymania z rozłączonymi NN.    

 

 PROGRAM WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO.OPIS UKŁADÓW.                                                                                    

·         KATEGORIA - DZIEWCZĘTA KL. I – III

 

1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- leżenie przewrotne 0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

            2. Naskok do przysiadu na 3 części skrzyni wzdłuż.

 

OPIS: Z rozbiegu naskok do przysiadu (skok zajęczy), wyprost T, RR w bok, łącznie1-2 kroki

w przód do krawędzi skrzyni,  z PZ wyskok w górę w przód z wymachem RR w górę, lądowanie do półprzysiadu.

 

 

Ocenie podlegają:

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- wyskok kuczny na skrzynię (skok zajęczy)

- dojście do krawędzi skrzyni;

- zeskok w głąb, lądowanie.

 

·         KATEGORIA – CHŁOPCY KL. I- III

 

1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- leżenie przewrotne 0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

 

       2. Naskok do przysiadu na 3 części skrzyni wzdłuż.

 

OPIS: Z rozbiegu naskok do przysiadu (skok zajęczy), wyprost T, RR w bok, łącznie1-2 kroki

w przód do krawędzi skrzyni, z PZ wyskok w górę w przód z wymachem RR w górę, lądowanie do półprzysiadu.

 

Ocenie podlegają:

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- wyskok kuczny na skrzynię (skok zajęczy)

- dojście do krawędzi skrzyni;

- zeskok w głąb, lądowanie.

 

·         KATEGORIA – DZIEWCZĘTA KL. IV

 

1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- stanie na ramionach /dopuszczona asekuracja przy ścianie lub z pomocą/0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

2.      Skok rozkroczny przez kozioł wzdłuż. Wysokość - 90 cm

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

 - pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

·         KATEGORIA – CHŁOPCY KL. IV

 

1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- stanie na ramionach /dopuszczona asekuracja przy ścianie lub z pomocą/0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

2. Skok rozkroczny przez kozioł wzdłuż. Wysokość- 90 cm

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

 - pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

·         KATEGORIA – DZIEWCZĘTA KL. V

 

  1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- stanie na ramionach /dopuszczona asekuracja przy ścianie lub z pomocą/0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

  1. Skok rozkroczny przez kozioł wszerz. Wysokość  90cm.

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

 - pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

3.      Skok kuczny przez cztery części skrzyni wszerz.

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

- pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

·         KATEGORIA – CHŁOPCY KL. V

 

1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- stanie na ramionach /dopuszczona asekuracja przy ścianie lub z pomocą/0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

2. Skok rozkroczny przez kozioł wszerz. Wysokość 90cm.

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

- pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

3. Skok kuczny cztery części skrzyni wszerz.

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

 - pozycja wyjściowa;

-  rozbieg;

-  odbicie z odskoczni;

-  lot;

-  lądowanie;

-  poprawność ,estetyka.

 

·         KATEGORIA – DZIEWCZĘTA KL. VI

 

  1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód z rozbiegu i odbicia obunóż 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- stanie na ramionach /bez asekuracji/ 0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

  1. Skok rozkroczny przez kozioł wszerz. Wysokość w zakresie 95- 100 cm

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

 - pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

  1. Skok kuczny przez pięć części skrzyni wszerz.

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

 

- pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

·         KATEGORIA – CHŁOPCY KL. VI

 

1. Łączenie elementów gimnastycznych w układ wg inwencji ucznia.

 

Ćwiczenia obowiązkowe w układzie:

- przewrót w przód z rozbiegu i odbicia obunóż 0- 1pkt.;

- przewrót w tył 0-lpkt.;

- przerzut bokiem – gwiazda 0-1pkt.;

- stanie na ramionach /bez asekuracji/ 0-1pkt.;

- oraz 1-2 dowolnych ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń zwinnościowo-

  akrobatycznych wplecionych w układ wg pomysłu i umiejętności 0-2pkt;

- estetka, pewność, dokładność, trudność , prawidłowość: 0-3pkt;

 

2. Skok rozkroczny przez kozioł wszerz. Wysokość w zakresie 95-100 cm.

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

- pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

3. Skok kuczny przez pięć części skrzyni wszerz.

 

Ocenie podlegają poszczególne fazy skoku :

- pozycja wyjściowa;

- rozbieg;

- odbicie z odskoczni;

- lot;

- lądowanie;

- poprawność ,estetyka.

 

ZGŁOSZENIE do zawodów dokonują zainteresowane  szkoły do 10.11.2016r.

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach
    ul.Tysiąclecia 17
    32-440 Sułkowice
  • (012) 273 20 46
    fax (012) 273 20 46

Galeria zdjęć