Nawigacja

Rok szkolny 2019/2020 Sukcesy 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Zawody gimnastyczne Lekkoatletyka Siatkówka Archiwum Regulamin zawodów gimnastycznych

Sport

Archiwum

 

Największy sukces sportowy w historii Szkoły Podstawowej w czerwcu 2015r.  w Sułkowicach.



Reprezentacja Szkoły w piłce nożnej zajęła X miejsce w Polsce. 

Dwanaście najlepszych drużyn walczyło przez trzy dni w ośrodku sportowym Banderoza w Głuchołazach o mistrza Polski. 

Zanim chłopcy awansowali do ścisłego finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostali mistrzami Gminy, Powiatu, Rejonu i województwa małopolskiego. Drużyna grała w składzie: Kacper Gunia, Maciej Makuch, Filip Baran, Józef Światłoń, Paweł Biela, Damian Pyrtek, Kacper Latoń, Damian Chromy, Michał Socha, Hubert Bartosz, Konrad Piwowar. 

Wyjazd na mistrzostwa sfinansowali- Burmistrz Gminy, Firma Juco i GSZS.

Serdecznie dziękujemy a młodym sportowcom życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Piotr Sroka

Święto sportu szkolnego

W piątek w naszej szkole miało miejsce wielkie wydarzenie o charakterze sportowym. Prawie połowa uczniów całej szkoły już od godziny 8.00 stanęła do walki o miano najlepszych w wielu dyscyplinach lekkoatletycznych. Tak było na stadionie  a w hali do zabawy „ruszyli „ najmłodsi, gdzie pod okiem swoich Pań sprawdzali swoje umiejętności w grach i zabawach.

Imprezę otworzyła dyr. szkoły życząc wszystkim uczestnikom jak najlepszych wyników  i walki w duchu „fair play”.

Zawody rozgrywane były w konkurencjach  czwórboju LA t.j. 60m, 600m , 1000m, skok w dal i rzut p.palantową. Każdy z zawodników startował w dwóch konkurencjach do wyboru oraz sztafecie klasowej 4x200m. Miał zatem okazję trzykrotnie stanąć na podium – jak się później okazało, wcale nie rzadko.

                                              

WYNIKI (wg kat.i grup wiekowych)

                                                       

                                                           DZIEWCZĘTA

 

60m kl.4-te                                     60m kl.5-te                                60m kl.6-te                                 

  1.Bochenek Izabela  4b                    1.Boczkaja Patrycja  5b                 1.Światłoń Kamila 6b

  2.Piech Barbara 4a                            2.Piegza Izabela  5b                      2.Jankowicz Natalia 6d

  3.Bochenek Maria 4a                        3.Światłoń Amelia 5c                   3.Biela Ksenia 6b

 

p.palantowa kl.4-te                          p.palantowa kl.5-te                p.palantowa kl.6-te   

1.Gumularz Marta 4d                          1.Boczkaja Patrycja 5c                1.Kuchta Anna 6b

2.Boczkaja Anna 4c                            2.Mielecka Monika 5c                 2.Kowenicka Amelia 6d

3.Konieczkowicz Otylia 4b                3.Konieczkowicz Amelia 5b        3.Kania Magdalena 6c

    

                                                           CHŁOPCY:

   60m kl.4-te                                          60m kl.5-te                                     60m kl.6-te

1.Liszka Robert 4a                                1.Biela Wiktor 5b                           1.Światłoń Bartosz 6b  (rekord Szkoły)                                                                                                                                                                               

2.Oliwa Bartłomiej 4a                          2.Sroka Filip 5a                              2.Frączek Michał 6c

3.Fliśnik Daniel 4c                               3.Grabowski Kacper 5c                  3.Boczkaja Szymon 6a

 

1000m kl.4-te                                         1000m kl.5-te                               1000m kl.6-te

1.Liszka Robert 4a                               1.Biela Wiktor 5b                          1.Bochenek Szymon 6d

2.Oliwa Bartłomiej 4a                         2.Grabowski Kacper 5c                  2.Szczurek Jakub 6c

3.Moskal Adam 4d                              3.Judasz Filip 5a                             3.Bochenek Sebastian 6a

 

skok w dal kl.4-te                                  skok w dal kl.5-te                          skok w dal kl.6-te

1.Pyrtek Kamil 4c                                 1.Stokłosa Maciej 5b                     1.Garbień Kacper 6d

2.Matulski Hubert 4a                            2.Sroka Filip 5a                             2.Światłoń K.           6b

3.Biela Marcin 4b                                 3.Kania Kamil 5a                           3.Gardoń Franciszek 6a

 

p.palantowa kl.4-te                          p.palantowa kl.5-te                         p.palantowa kl.6-te

1.Pyrtek Kamil  4c                               1.Stokłosa Maciej  5b                         1.Garbień Kacper  6d

2.Moskal Adam 4d                              2.Kuźniar Kamil 5b                             2.Moskal J.            6b

3.Matulski Hubert 4a                           3.Judasz Filip 5a                                  3.Krupa Jakub  6a

 

600m kl.4-te                                      600m kl.5-te                              600m kl.6-te

 1.Bochenek Izabela 4b                         1.Piegza Izabela 5b                     1.Mielecka Natalia 6a        

 2.Piech Barbara 4a                               2.Rączka Klaudia 5a                   2.Biela Ksenia 6b

 3.Biela Anna 4b                                                                                     3.Chrobak Joanna 6b         

 

Skok w dal kl.4-te                              Skok w dal kl.5-te                       Skok w dal kl.6-te

 1.Bochenek Maria 4a                           1.Kuchta Emilia 5b                        1.Światłoń Kamila 6b

 2.Gumularz Marta 4d                           2.Światłoń Amelia 5c                    2.Kowenicka Amelia 6d

 3.Gumularz Anna 4d                            3.Twardosz Zuzanna 5a                3.Jankowicz Natalia 6d

 

                                                                     SZTAFETY:

                                                                Dziewczęta  :

klasy 4-te:                                            klasy 5-te:                                 klasy 6-te:

   1.4A                                                       1.5B                                              1.6B

   2.4C                                                       2.5C                                              2.6D

   3.4B                                                       3.5A                                              3.6C

   4.4D

                                                                 Chłopcy:

klasy 4-te:                                             klasy 5-te:                                klasy 6-te:        

   1.4A                                                        1.5B                                            1.6B

   2.4C                                                        2.5C                                            2.6D

   3.4D                                                                                                          3.6A

   4.4B                                                                                                          4.6C    

 

Łącznie w zawodach klas 4-6 dziewcząt i chłopców wzięło udział  100uczniów  co dało 230 osobo-startów.  Rozdano   90 dyplomów i nagród rzeczowych jako główne (miejsca na podium) oraz 140 nagród pocieszenia.  I w tym miejscu serdecznie  dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie wszystkich nagród. Słowa podzięki kieruję  do pielęgniarki szkolnej, która czuwała w czasie zawodów nad naszym zdrowiem. Dziękuję  za pomoc w przeprowadzeniu zawodów: kol. Piotrowi Sroce , kol. Beacie Siomucha oraz  kol.Ewie Garbień za oprawę graficzną dyplomów.  Dziewczętom z kl.6b za pomoc w sędziowaniu.  

Podsumowując, była to wspaniała zabawa przy pięknej pogodzie, wielkim zainteresowaniu wszystkich  startujących, padały  rekordy życiowe ,( pobity został jeden rekord Szkoły)  no i oczywiście każdy uczestnik został nagrodzony!!!         

                                                                    

                                                           Przygotowanie, organizacja zawodów  i oprac.materiału

                                                                                            Czesław Rzepka

 ŚWIĘTO SPORTU SZKOLNEGO 1.06.2016

Rozegrano zawody lekkoatletyczne metodą czworboju : bieg (600m dz.,1000m chł.), 60m, skok w dal, rzut p. palantową. Startowały wszystkie klasy IV-VI po 8 dz. i 8chł. z każdego oddziału. Łącznie udział wzięło około 180 uczniów, co dało w sumie ponad 500 osobostartów (1 uczeń mógł startować w 3 konkurencjach).

 

       WYNIKI: ( w kolejności od 1 do 3 zajętego miejsca)

                                                                          DZIEWCZĘTA:

60m

Klasy: VI – Golonka Agnieszka,Włoch Monika,Rączka Julia.

             V – Światłoń Kamila, Jankowicz Natalia, Biela Ksenia.

            IV – Boczkaja Patrycja, Dynur Martyna, Światłoń Amelia.

600m

Klasy: VI – Ptak Martyna, Skoryk Emilia,

             V – Biela Ksenia, Wołek Oliwia, Chrobak Joanna.

            IV – Piwowarska Wiktoria, Kaszycka Karolina, Rączka Klaudia.

Skok w dal

Klasy: VI – Włoch Monika, Światłoń Barbara, Śmiłek Dagmara.

             V – Światłoń Kamila, Kowenicka Amelia, Bercal Aleksandra.

            IV – Dynur Martyna, Kuchta Emilia, Kaszycka Karolina.

Rzut p. palantową

Klasy: VI – Ptak Martyna, Moskal Natalia, Rączka Julia.

             V – Kuchta Anna, Bercal Aleksandra, Chrobak Joanna.

            IV – Boczkaja Patrycja, Mielecka Monika, Bochenek Aleksandra.

CHŁOPCY:

60m

Klasy: VI – Piechota Edgar, Latoń Kacper i Malina Krystian ex., Malina Maciej.

             V – Światłoń Bartosz, Biela Michał, Szczurek Jakub.

             IV – Biela Wiktor, Liszka Robert, Heim Krystian.

1000m

Klasy: VI – Pyrtek Damian, Malina Bartłomiej, Bochenek Dominik.

             V – Światłoń  Mariusz, Szczurek Jakub, Bochenek Szymon,

             IV – Liszka Robert, Biela Wiktor, Grabowski Kacper.

Skok w dal

Klasy: VI – Kuchta Radosław, Malina Krystian, Szuba Michał.

            V – Bochenek Szymon, Biela Michał, Światłoń Bartosz.

           IV – Heim Krystian, Stokłosa Maciej, Sroka Filip.

Rzut p.palantową

Klasy: VI – Piechota Edgar, Latoń Kacper, Malina Bartłomiej.

            V – Piwowar Konrad, Garbień Kacper, Król Piotr.

           IV – Kuźniar Kamil, Stokłosa Maciej, Godzik Wiktor.

 

                                          SZTAFETY 4xokrążenie stadionu

                      Chłopcy : Kl VI – 6d,  Kl V – Vb, Kl IV – IVc

                      Dziewczęta : Kl VI – c i b ex., Kl V – Vb, Kl IV – IVb.                                               

                      Na zakończenie rozegrano mecz piłkarski

                                klasy 6 – klasy 5 – 0:1

            W każdej konkurencji nagrodzono dyplomami  pierwszych trzech zawodników. Pogoda dopisała, wszyscy bawili się świetnie!!!

       Organizacja, przeprowadzenie i opracowanie powyższego materiału :   naucz. wych. fizycznego.

KOMUNIKAT Z POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

 

 

W DNIU 18.02.2014r. w MYŚLENICACH CHŁOPCY z KLASY SPORTOWEJ WYWALCZYLI

IV MIEJSCE w  PIMS w MINIKOSZYKÓWCE .

MACHOWSKI ERYK

CZADERSKI ZBIGNIEW

SOCHA MICHAŁ

MALINA MIKOŁAJ

POLEWKA MACIEJ

KUCHTA KAMIL

MAKUCH MACIEJ

BARON FILIP

ZIEMBLA GRZEGORZ

GUNIA KACPER.

 

 

W DNIU 20.02.2014r. w MYŚLENICACH DZIEWCZĘTA z KLASY SPORTOWEJ WYWALCZYŁY II MIEJSCE w  PIMS w MINIKOSZYKÓWCE

 

ŚMIŁEK KATARZYNA                       

OSTAFIN JOANNA                              

ŻAK MAGDALENA                             

BUCKA MAŁGORZATA                   

 KANIA ANETA                                    

KANIA ALEKSANDRA                       

JĘDRZEJOWSKA KAMILA               

GIELATA GABRIELA                        

KOZIOŁEK NATALIA

MOSKAL DARIA

PTAK PATRYCJA       

               

                                                                                      GRATULACJE !

 

 

KOMUNIKAT Z GMINNYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

W DNIU 19.02.2014r. NA STOKU W  SPYTKOWICACH O AWANS DO ZAWODÓW POWIATOWYCH WALCZYLI UCZNIOWIE ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH: Z SUŁKOWIC, RUDNIKA, KRZYWACZKI.

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

 

KATEGORIA- DZIEWCZETA KLAS I-IV

 

GARBIEŃ ANNA - II MIEJSCE

STOPA KAMILA -III MIEJSCE

BIELA KSENIA-  IV MIEJSCE

 

 

KATEGORIA- DZIEWCZETA KLAS V-VI

 

SROKA JULIA - III MIEJSCE

MAGDALENA KRUK

 

KATEGORIA –CHŁOPCY KLAS I-IV

 

PIECHOTA EDGAR -IV MIEJSCE

DĄBROWSKI IGOR

 

KATEGORIA –CHŁOPCY KLAS V-VI 

 

STOKŁOSA BARTOSZ- I MIEJSCE

GUNIA KACPER- II MIEJSCE

NAUSIELECKI SEBASTIAN- III MIEJSCE

MOSKAŁA MICHAŁ -IV MIEJSCE

ŚWIATŁOŃ JÓZEF

SZCZEPANIAK PATRYK

PYRTEK DAMIAN

REPEĆ PRZEMYSŁAW

 

DO ZAWODÓW POWIATOWYCH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ ZAWODNICY Z  I-IV MIEJSCA.

 

                                                    GRATULACJE !

 

Igrzyska młodzieży - I okres 2012/2013r.

 

 

ZAWODY ILOŚĆ UCZNIÓW ZAJĘTE MIEJSCE  DATA       

1. Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe w Sułkowicach.

11

9 uczniów awansowało do zawodów powiatowych.

JÓZEF ŚWIATŁOŃ4A

STOKŁOSA BARTOSZ5C

ŚWIATŁOŃ MACIEJ5C

ZIEMBLA GRZEGORZ5B

DZIDEK MAGDALENA5C 

KUCHTA KAMIL 6B

JAŚKOWIEC BOGDAN 6B

BURKAT JAN 6B

KUCHTA MARTYNA 6A

SYSKA NIKOLA 6A

JOŃCZYK ALINA 6A

24.09.2012r.

2. Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Myślenicach.

9 dz. i chł.

Awansowało do zawodów wojewódzkich 3 uczniów.

 

BARTOSZ STOKŁOSA-2M

ŚWIATŁOŃ JÓZEF-4M

KAMIL KUCHTA-3M

 

27.09.2012r.

3. Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Nowym Targu

3 ch.ł udział 05.10.2012r.
4. Gminne Igrzyska w Halowej piłce nożnej 10 udział 12.10.2012r
5.Gminne IMS w Mini piłce siatkowej dziewcząt. 10

I m-ce

Diana Górszczak 6b

Dominika Lipka 6b

Aleksandra Pyda 6b

Makuch Julia 6b

Garbień Weronika 6b

Gabriela Chodnik 6b

Śmiłek Gabriela 6b

Biela Oliwia 5b

Paszek Marta 6b

Sroka Paulina 6B

04.12.12r.
6.Gminne IMS w Mini piłce siatkowej chłopców. 10

II m-ce

Biela Dawid

 Krupa Sebastian

 Skorut Wiktor

 Kuchta Damian

 Nowak Miłosz

 Profic Artur

 Kuchta Kamil

 Ptak Dawid

 Ciężarek Rafał

 Malina Mikołaj

03.12.2012r.

7.Powiatowe IMS w Mini- piłce siatkowej dz.

10 IVm-ce 06.12.2012r.

8.Powiatowe IMS w Mini -piłce siatkowej chł.

10 udział 04.12.2012r.
9.Gminne IMS w Mini piłce koszykowej dz. 13

I m-ce

Diana Górszczak 6b

Dominika Lipka 6b

Aleksandra Pyda 6b

Makuch Julia 6b

Garbień Weronika 6b

Gabriela Chodnik 6b

Śmiłek Gabriela 6b

Biela Oliwia 5b

Paszek Marta 6b

Sroka Paulina 6b

Alina Jończyk 6

,Nikola Syska6a

Zuzanna Sroka 6c

10.01.2013r.
10. Gminne IMS w Mini- piłce koszykowej chł. 14

I m-ce

Biela Dawid

 Krupa Sebastian

 Skorut Wiktor

 Kuchta Damian

 Nowak Miłosz

 Profic Artur

 Kuchta Kamil

 Ptak Dawid

 Ciężarek Rafał

 Malina Mikołaj

Latoń Jakub

 Światłoń Paweł

Mistarz Filip

 Sołtys Kacper

10.01.2013r.
11.Powiatowe IMS w Mini- piłce koszykowej dz. 13 III m-ce 29.01.2013r.
12.Powiatowe IMS w Mini -piłce koszykowej chł. 14 udział 31.01.2013r.

13. Gminne zawody w narciarstwie

Alpejskim.

9

Szczepaniak Patryk

 Bartosz Hubert

 Moskała Michał

Repeć Przemysław

Gunia Kacper

Hodurek Łukasz

 Ziemba Dawid

 Stręk Wiktoria

 Dynur Dominika

30.01.2013r

14. Powiatowe zawody w narciarstwie zjazdowym.

6

Szczepaniak Patryk

 Gunia Kacper

Hodurek Łukasz

Ziemba Dawid

Stręk Wiktoria

Dynur Dominika

05.02.2013r.

15.Międzypowiatowy Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Biały Dunajec

14

Diana Górszczak 6b

 Dominika Lipka 6b

 Aleksandra Pyda 6b

Makuch Julia 6b

 Biela Oliwia 5b

Sroka Paulina 6b

  Sandra Kalleta 4b

Syska Nikola 6a

Alina Jończyk 6a 

Joanna Sroka 6c

Zuzanna Sroka 6c

 

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele wf.

 

15. X. 2007 roku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali:

- Światłoń Piotr V c
- Pakosz Tomasz  VI d
- Śliwa Krzysztof V c 
- Polak Michał VI d
- Listwan Jan VI c 
- Ostafin Kamil VI c

Uczniowie zajęli zespołowo II miejsce. W turnieju indywidualnym Piotr Światłoń również był drugi. 30. X. 2007 roku odbył się Halowy Turniej w Piłce Nożnej. Chłopcy: Tyrawa Jakub, Pakosz Tomasz, Ostafin Kamil,  Światłoń Adrian, Jędrzejowski Jakub, Mistrz Michał, Konik Patryk, Mardaus Łukasz, Malina Kamil i Listwan Jan zajęli I miejsce i awansowali do rozgrywek powiatowych. 6. XII. 2007 roku w Raciechowicach odbył się Ogólnopolski Konkurs w Tańcu Współczesnym oraz konkurs cheerleaderek. Uczennice zajęły I-sze miejsce w tańcu współczesnym i III-cie miejsce w tańcu cheerleaderek.

Szkołę reprezentowały:
-Boczkaja Justyna VI b
- Kozik Karolina VI b
- Latoń Monika VI b
- Pitala Jagoda VI b
- Ślusarz Joanna VI c
- Włoch Iwona VI c
- Kozik Joanna II c
- Pitala Maria III a
- Garbień Małgorzata II c
-  Bargieł Urszula II b
- Maciejewska Katarzyna III d
- Latoń Gabriela II b
18. XII. 2007 roku odbyły się w naszej szkole Gminne Igrzyska Młodzieży w mini piłce koszykowej. Nasza szkołę reprezentowały:
- Boczkaja Justyna VI b
- Sztebel Marzena VI b
- Latoń Monika VI b
- Kozik Karolina VI b
- Jończyk Katarzyna VI c
- Garbień Gabriela VI c
- Chrobak Justyna V a
- Biela Brygida VI a
- Włoch Izabela VI c
- Jędrzejowska Karolina VI b
- Latoń Justyna V a
Dziewczęta zajęły II miejsce.
Reprezentacja chłopców zajmując I miejsce wywalczyła awans na zawody powiatowe. Byli to:
-Profic Aleksander
- Pakosz Tomasz
- Polak Michał
- Ostafin Kamil
- Bernecki Dawid
- Światłoń Piotr
- Światłoń Adrian
- Listwan Jan
- Bernecki Łukasz
- Tyrawa Jakub
- Biela Mikołaj
- Skorut Marcin

 

Opracowała: mgr H. Przała



W sezonie jesiennym 2007 nasi uczniowie startowali w wielu zawodach sportowych, różnej rangi. We wrześniu 2007 wGminnych Biegach Przełajowych chłopcy zdobyli 5 medali, kwalifikując się jednocześnie do mistrzostw powiatowych. I tak z klas czwartych 2 był Gruchała Wiktor, a 3 Listwan Piotr – obaj z 4a, z klas piątych, najlepszy był Stręk Piotr z5c, zdobywając złoty medal, w klasach szóstych Bartek Stokłosa z 6d zajął 2 miejsce, a Rusek Marcin z 6c był 3. W zawodach powiatowych w Myślenicach Gruchała Wiktor był 3, Stokłosa Bartek też 3–ci, Kuchta K. z 6d był czwarty, az klas piątych najlepszym znów okazał się Piotrek Stręk. Cała ta „czwórka” w październiku w Nowym Targu rywalizowała z najlepszymi biegaczami z Małopolski, gdzie najlepiej wypadli: Piotrek Stręk – 11 miejsce, a Wiktor Gruchała był 19 (jedna grupa biegaczy to około 100 zawodników).
(Zdjęcie)   Stoją od lewej Marcin Rusek VIc, Piotrek Stręk Vc, Piotrek Listwan i Wiktor Gruchała z IVa, Kamil Otafin z VIc, Krystian Kuchta i Bartek Stokłosa z VId (z tyłu).
W listopadzie odbyły się w naszej hali gminne zawody w siatkówce chłopców, które nasza szkoła wygrała, awansując do Igrzysk Powiatowych w Myślenicach. Tam wśród 8 najlepszych szkół, mistrzów gmin, chłopcy zajęli bardzo dobre – bo medalowe – 3 miejsce.
Grali w składzie: (zdjęcie) Klęczą od lewej: Patryk Moskal, Krystian Kuchta, Bartek Stokłosa, Olek Profic; stoją od lewej: Konrad Jędrzejowski, Tomek Pakosz, Wojtek Nykiel, Michał Polak, Dominik Biela– wszyscy z VId oraz Łukasz Bernecki VIb i opiekun – mgr Czesław Rzepka.
Drużyny, biegaczy i siatkarzy przygotował i prowadził mgr Czesław Rzepka


 
Opracował: mgr Cz. Rzepka



 

Wicemistrzowie województwa Małopolskiego – chłopcy ze Szkoły Podstawowej  w Sułkowicach – reprezentujący powiat myślenicki  w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Kraków 25 kwietnia 2009.

                      Stoją od lewej: Kaleta Daniel, Koźlak Dawid, Gibas Kamil, Kulesza Mateusz,  Jończyk Andrzej,                                             

                      w drugim rzędzie od lewej: Jończyk Michał, Bernecki Dawid, Stręk Piotr, Gruchała Wiktor i opiekun srebrnej drużyny mgr Czesław Rzepka.

 




 

14 maja na terenie obiektów sportowych Szkoły Podstawowej w Sułkowicach odbyły się w ramach Młodzieżowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, powiatowe zawody w czwórboju l-a. Startowały szkoły podstawowe z Sułkowic, Dobczyc i Raciechowic. W obu  kategoriach  zwycięstwo  odnieśli  zawodnicy  gospodarzy  czyli  uczniowie  SP  z Sułkowic.

 

 

Migawki:

 

 

          

 

 

Zawody otwiera z-ca dyr. szkoły  mgr Łukasz Zając

 

 

 

Prezentacja szkół

 

 

 

 

... chyba się udało...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medale i puchary wręcza dyr. Szkoły Podstawowej w Sułkowicach mgr Iwona Dzidek:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzowie powiatu myślenickiego w czwórboju la dziewcząt i chłopców

uczniowie Szkoły Podstawowej  w Sułkowicach

 

 

 

 

chłopcy:

 

Klęczą od lewej- Mistarz Michał, Jędrzejowski Jakub, Kaleta Daniel

Stoją od prawej – Gruchała Wiktor, Stręk Piotr, Jończyk Michał

     Stojący w górnym rzędzie opiekun obydwu zespołów mgr Czesław Rzepka




dziewczęta:
Klęczą od lewej – Sylwia Bagińska, Kasia Bucka,  Paulina Rusek. 
Stoją od prawej – Paulina Profic, Klaudia Jargiło, Paulina Kuchta 
  Stojący w górnym rzędzie opiekun obydwu zespołów mgr Czesław Rzepka
 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach
    ul.Tysiąclecia 17
    32-440 Sułkowice
  • (012) 273 20 46
    fax (012) 273 20 46

Galeria zdjęć