Nawigacja

Samorząd Uczniowski

Akcje Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

 

 

 

 


OGŁOSZENIE

SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA

WIOSENNĄ ZBIÓRKĘ MAKULATURY  I  PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK

 

Makulaturę przynosimy od 05 marca (od  najbliższego czwartku)   do  18 marca 2020  roku i składamy w budynku „A” (sutereny, na schodach, za nowymi szafkami).

Można przynieść  zużyte gazety, czasopisma, papiery, kartony itp.

 Makulaturę prosimy dobrze zabezpieczyć przed rozsypaniem

i wyraźnie opisać (imię, nazwisko, klasa )

 

Plastikowe zakrętki  przynosimy od 05.03.2020 ( również od najbliższego czwartku) do 06.04.2020 roku oraz składamy je w klasach,  w workach dostarczonych przez Samorząd Uczniowski

  

               opiekunowie  Samorządu Uczniowskiego

 

 


                                      

 

                                             

       

       

       

        

         

         

 

  Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

                                                                                Beata Zięba, Małgorzata Garbień


 

                                                

 

Dnia 19 lutego 2020 r w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas IV - VIII. Na wspólną zabawę przyszli najpierw uczniowie klas młodszych. Były to klasy IV, V i VI. Następnie bawiła się młodzież klas starszych.

                                                                        

Sala taneczna i korytarz zostały udekorowane w kolorowe baloniki i wstążki co sprzyjało dobrej zabawie. Zarówno starsi jak i młodsi uczniowie bawili się w parach i  w kółeczkach.   Niektórzy podopieczni mieli nawet  na sobie stroje karnawałowe,  maski lub wyróżniali się migocącym krawatem i świecącymi butami. Wolne i szybkie,  starsze i te nowsze utwory muzyczne przeplatały się między sobą tak, że każdy mógł znaleźć coś dla  siebie. Atmosfera była wymarzona do tańca. Podczas odpoczynku można było również napić się wody lub zjeść coś słodkiego. Dyskoteka przebiegła w bardzo miłej i karnawałowej aurze, a wszyscy uczniowie czuli się bezpiecznie.

                                                                            

 

    Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

                                                                                Beata Zięba, Małgorzata Garbień


 

                                             

   

           

           

           


 

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami podarował całej społeczności szkolnej w  Dzień Wigilii  klasowych i jasełek szkolnych figurki  z  Dzieciątkiem  Jezus na sianku i życzeniami. Figurki te zostały wykonane samodzielnie. Te małe upominki świąteczne były wyrazem szacunku i jedności wśród całej społeczności szkolnej.

 


 

W grudniu 2019 roku były sprzedawane również Świąteczne Kartki Bożonarodzeniowe  pochodzące ze Stowarzyszenia Sursum Corda. Pieniądze ze sprzedaży tych dobroczynnych kartek zostały przesłane do tego Stowarzyszenia, by pomóc chorym i niepełnosprawnym podopiecznym.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami serdecznie dziękuje za zakup kartek.


 

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował akcję:

Zaprojektuj  Kartkę  Bożonarodzeniową  Dla  Starszych  i Samotnych  Osób.

Chętni uczniowie od klas I-VIII wykonali samodzielnie piękne kartki świąteczne umieszczając w nich wierszyki i życzenia noworoczne. Kartki te zostały zaadresowane imionami i nazwiskami Członków Klubu  Seniora.

Klub Seniora został stworzony przez Stowarzyszenie Św. Wincentego a’Paulo i cieszy się dużą popularnością. W Klubie Seniora spotykają się regularnie starsze panie i spędzają razem miło czas. Członkinie Klubu Seniora otrzymały kartki świąteczne od naszych uczniów dnia 18.12.2019r. Był to Dzień Wigilii  w ich klubie. Członkinie Klubu Seniora złożyły podziękowania uczniom, którzy wykonali od serca tak piękne i pomysłowe kartki świąteczne. Dały one dużo radości starszym i samotnym.


 

Dnia 06.12.2019 r. naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, diabeł i dwa aniołki. Cała świta odwiedziła każdą klasę podarowując każdemu uczniowi paczkę mikołajkową. Aniołki - pomocnice asystowały Świętemu Mikołajowi przy rozdawaniu paczek. Emocji w ten dzien nie brakowało. Radość przeplatana z lekką obawą przed pociesznym diabłem wypełniała dziecięce serca.

 

Oprócz odwiedzin w naszej szkole Samorząd Uczniowski ogłosił akcję:

POCZTA MIKOŁAJKOWA       

Podaruj życzliwe, dobre słowo koleżance, koledze lub pracownikowi szkoły.

-Jeśli czujesz potrzebę podziękować - podziękuj.

-Jeśli czujesz potrzebę przeprosić - przeproś.

-Jeśli chcesz powiedzieć coś dobrego - zrób to.

 

          

 

Poczta Mikołajkowa została rozdana przez elfinki również dnia 6 grudnia. Dobre, życzliwe słowo sprawiło radość niejednemu uczniowi i uczennicy w naszej szkole. Karteczki z dobrymi i życzliwymi słowami cieszyły się popularnością szczególnie wśród najmłodszych uczniów. 

Samorząd Uczniowski dziękuje serdecznie za wizytę Świętemu Mikołajowi, diabłowi i aniołkom za wizytę. Dziękujemy również listonoszkom - elfinkom za roznoszenie dobrych i życzliwych słów. 

DZIĘKUJEMY !


 

Dnia 21.11.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego  odbyły się po raz pierwszy

Obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

To święto zwane również Hallo World Day wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Powstało ono z inicjatywy Briana i Michaela McCormackow . Święto to miało na celu zażegnać konflikt zbrojny pomiędzy Egiptem a Izraelem. Idea tego święta jest wciąż taka sama – życzliwość, zgoda, harmonia, pokój zamiast przemocy.

Uczniowie postanowili zaprezentować wszystkim uczniom, zarówno tym najmłodszym, jak i najstarszym, jaką rolę w naszym życiu odgrywa bycie życzliwym, uśmiechniętym i otwartym na potrzeby drugiego człowieka. Najmłodsi aktorzy przedstawili krótką i wymowną Bajkę Uśmiechu i zaprezentowali piękny Taniec z Krainy Radości. Uczniowie starszych klas odegrali scenki przedstawiające problemy współczesnej młodzieży szkolnej, ich obawy, lęki przed brakiem akceptacji. Następnie dwie uczennice zaprezentowały taniec, który nosi tytuł: „Przyjaźń niejedno ma imię”. Warto wspomnieć, że uczennice te są autorkami tego tańca.

Na zakończenie apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami obdarowali całą społeczność szkolną ciasteczkami z uśmiechem. Każda klasa otrzymała również znane cytaty dotyczące życzliwości ludzkiej. Cytaty te będą ozdabiały drzwi naszych klas jeszcze przez jakiś czas. Ponadto cała społeczność szkolna chwyciła się solidarnie za ręce jako znak jedności i zgody.

Takiej życzliwej i niepowtarzalnej atmosfery nie zapomnimy długo.

Obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień były cenną lekcją wychowawczą dla nas wszystkich.

      

 

                                                         

 

 

Samorząd Uczniowski

wraz z opiekunami.

 


 

Podsumowanie zbiórki zakrętek  – jesień 2019 

Celem zbiórki była pomoc dla uczennicy naszej szkoły Patrycji Góralik

 

 8-letnia Patrycja  przeszła pomyślnie operację w Niemczech. Wkrótce będzie chodzić  i żyć jak inne, zdrowe dzieci. Patrycja, od 5 lat cierpi na polineuropatię- zaburzenie funkcji wielu nerwów obwodowych – tych, które przekazują informacje pomiędzy ośrodkowym układem nerwowym (mózgiem) a poszczególnymi narządami.

Niestety, zakończenie operacji w Niemczech to nie koniec wydatków związanych z  dalszym leczeniem.  Pooperacyjne ortezy,  i koszty rehabilitacji są bardzo kosztowne. Nasza szkoła już kolejny rok postanawia nie zostać obojętna na los małej sułkowiczanki i jednocześnie uczennicy naszej szkoły.  Robimy co w naszej mocy! Samorząd Uczniowski zorganizował kolejną  zbiórkę plastikowych nakrętek.
  

Nasi uczniowie  nie zawiedli swoją postawą i tym razem od 1 października do 5 listopada 2019 r udało zebrać się  574,81 kg  plastikowych nakrętek.

 

Szczegółowe wyniki zbiórki poszczególnych klas:

I a     -   14,35 kg

I b      -  13,90 kg

II a    -  28,2 kg

II b    -   65,2 kg

III a   -  29,85 kg

III b   -  20,95 kg

IV a   -  21,90 kg

IV b   -   27,50 kg

V a   -    37,55 kg

V b   -     39 kg

VI a   -   26,40 kg

VI b   -    26,30 kg

VI c   -    25,65 kg

VII a   -   12,25 kg

VII b   -   41,76 kg

VII c   -   29,80 kg

VII d   -   35,30 kg

VIII a   -   46,65 kg

VIII b   -   32,30 kg

 

RANKING KLAS I-III: 

I miejsce -  II b

II miejsce -  III a

III miejsce - II a

 

 

RANKING KLAS IV-VIII: 

I miejsce   -   VIII a

II miejsce   -   VII b 

III miejsce   -   V b 

 

BRAWO   WY !!!! 

W imieniu Patrycji i jej rodziców chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę: uczniom, rodzicom, nauczycielom. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za pomoc w przeprowadzeniu akcji. Szczególne słowa podziękowania kierujemy także do Pana Stanisława Sochy i Pana Bogdana Mieleckiego.  Dzięki ich pomocy akcja przebiegła szybko i sprawnie. 

  

 DZIĘKUJEMY  !!!

     Opiekunki Samorządu Uczniowskiego 

Beata Zięba, Małgorzata Garbień 

 


 

 

W związku z  

80 rocznicą wybuchu  II wojny światowej

i w  ramach akcji

SZKOŁA PAMIĘTA

w naszej szkole odbywa się konkurs pt.   

„ II Wojna Światowa oczami naszych dziadków”

( najstarszych mieszkańców Sułkowic).

Wszyscy chętni uczniowie , którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat II Wojny Światowej na naszym terenie, zapiszą w dowolnej formie wspomnienia  ludzi, którzy przeżyli lata okupacji. Prace należy dostarczyć do końca listopada  2019 r.  Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Szczegółowe informacje u pani Danuty Nykiel- organizatorki konkursu

 

                                                                Opiekun Samorządu Uczniowskiego

                                                                               Beata Zięba


 

W ramach akcji „SZKOŁA PAMIĘTA” w naszej szkole  na tablicy Samorządu Uczniowskiego  można obejrzeć wystawkę upamiętniającą zmarłych bohaterów z terenu gminy Sułkowice, którzy zginęli podczas II wojny światowej. Wystawka przedstawia wszystkie mogiły i pomniki upamiętniające naszych lokalnych , zasłużonych sułkowiczan z dokładną listą podającą imię, nazwisko i  młody wiek poległych. Warto przeczytać również piękny tekst piosenki o Pacyfikacji Sułkowic. Tekst ten skłania do refleksji i pozwala uczniom wyobrazić sobie to co przeżywali kiedyś ich przodkowie. Po prawej stronie tej patriotycznej wystawki można obejrzeć dokładnie jedno z świadectw szkolnych  (Schulzeugnis) z okresu II wojny światowej. Świadectwo  to jest zarówno w języku polskim jak i niemieckim. Uczniowie z zaciekawieniem czytając ten dokument porównywali go ze swoimi współczesnymi świadectwami szkolnymi. Ta patriotyczna wystawa jest cenną lekcją historii nie tylko dla uczniów , ale również dla nas wszystkich i  nie sposób przejść obojętnie obok niej.

 

                                                              inicjatorzy i wykonawcy wystawki:

                                                              Pani Danuta Nykiel,

                                                              Pani Beata Zięba

                                                              Pani Dorota Czepiec

 


 

DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

Dnia 1 listopada w Dzień  Wszystkich Świętych Polacy odwiedzają cmentarze, aby ozdobić groby swoich bliskich kwiatami,  zapalić znicze i przede wszystkim uczcić  pamięć wszystkich krewnych, znajomych i przyjaciół.

Dnia 29.10. 2019 r  w ramach akcji zainicjowanej przez  Ministerstwo Edukacji Narodowej „ Szkoła Pamięta” przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego  z opiekunem Panią Beata Ziębą  oraz  klasa 8 b z Panią Danutą Nykiel- udali się na Cmentarz Parafialny w Sułkowicach by odwiedzić lokalne miejsca pamięci i zgłębić ich historię. Uczniowie zatrzymali się przy zbiorowym grobie mieszkańców Rudnika zastrzelonych dnia 05.09.1939 r. Następnym zbiorowym grobowcem odwiedzonym przez naszych uczniów była mogiła, w której spoczywają zastrzeleni podczas Pacyfikacji mieszkańcy Sułkowic i Harbutowic. Ci zasłużeni ludzie zostali pochowani w tym zbiorowym grobie dopiero po roku 1945. Pani Danuta Nykiel przybliżyła w sposób bardzo interesujący młodzieży historię o ludziach zamordowanych na terenie gminy Sułkowice, którzy zginęli z rąk nieprzyjaciela podczas II wojny światowej.

 

 

 

Młodzież wraz z opiekunami uczciła zmarłych bohaterów z gminy Sułkowice minutą ciszy nad zbiorowymi grobami, zapaliła znicze i odmówiła krótką modlitwę za zmarłych poległych. Ta godna pochwały postawa była wyrazem szacunku uczniów dla wszystkich tych, którzy zapisali się w historii zarówno tej ogólnonarodowej jak i lokalnej.

 

W naszej szkole będzie organizowana w listopadzie również wystawa bohaterów związanych z historią naszej małej ojczyzny – Sułkowice. Będzie można zobaczyć zdjęcia, przeczytać życiorys wszystkich zasłużonych i cenionych w naszej społeczności ludzi , w tym również zasłużonych zmarłych nauczycieli.

 

                                                                   Beata Zięba

 


 

Jesienna akcja zbiórki makulatury

 

 

W dniu 15.10. 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził jesienną akcję zbiórki makulatury. Celem akcji było zachęcenie dzieci do selektywnej zbiórki odpadów oraz uświadomienie i utrwalenie zachowań proekologicznych.

Łącznie zebraliśmy 3854,15 kg makulatury.

Aby wyprodukować 1 tonę papieru trzeba ściąć średnio 17 drzew, zatem uratowaliśmy 65 drzew!

Szczególne podziękowania składamy chłopcom z kl. VIII a i VII b oraz Panom:  Bogdanowi Mieleckiemu i Stanisławowi Socha za pomoc przy ważeniu i pomoc podczas załadunku makulatury.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za pomoc w zorganizowaniu akcji oraz wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom. 

 

 

 

Szczegółowe wyniki zbiórki poszczególnych klas:

 

I a   - 118,10 kg

I b    - 85,55 kg

II a  - 390,10 kg

II b  -  216,90 kg

III a   -  26,55 kg

III b   -  282,90 kg

IV a   -  164,50 kg

IV b   -   1158,55 kg

V a   -   103 kg

V b   -   135,15 kg

VI a   -  37, 15 kg

VI b   -   215, 85 kg

VI c   -   185 kg

VII a   -   60 kg

VII b   -   107,30 kg

VII c   -   70,30 kg

VII d   -   121 kg

VIII a    -   55,75 kg

VIII b   -   114,80 kg

 

 

RANKING KLAS I-III:

I miejsce -  II a

II miejsce -  III b

III miejsce - II b

 

RANKING KLAS IV-VIII: 

I miejsce   -   IV b

II miejsce   -   VI b 

III miejsce   -   VI c 

 

RANKING UCZNIÓW KLAS I-III: 

I miejsce:   Julia Francuziak  (II a) -   162,20 kg

II miejsce:   Mateusz Oliwa  (I b)  -   85,55 kg

III miejsce:   Krzysztof Zawada  (II a)   -   85 kg 

 

RANKING UCZNIÓW KLAS IV-VIII:

I miejsce:   Kinga Bartosz (VI c) - 131 kg

         II miejsce:   Adam Moskal  (VII a) - 102,60 kg

III miejsce:   Oliwia Bercal  (IV b)   -   89,30 kg

   

Gratulujemy !

OPIEKUNKI SAMORZĄDU


 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA AKCJĘ

 

KTO DZIŚ  ŻÓŁTYM PROMIENIUJE TEN Z PEWNOŚCIĄ

NIE ŻAŁUJE

 

Ta całoroczna akcja  polega na tym,  że dzień 21 każdego miesiąca od października aż do maja będzie dniem bez pytania jeżeli uczniowie będą mieli na sobie żółty element np.  żółta wstążka, żółta gumka, żółta emotikonka.  Jeżeli dzień 21 w danym miesiącu przypadnie na  okres świąteczny to dzień żółtego koloru  będzie obchodzony w  każdy  następny dzień kiedy jesteśmy w szkole.

Ta zasada obowiązuje tylko klasy I- VI

 Uczeń, który będzie miał żółty element w tym wytypowanym dniu będzie zwolniony  z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.

      

Dlaczego akurat żółty kolor????

Żółty kolor to symbol życzliwości, a w tym roku szkolnym życzliwość będzie naszą  myślą przewodnią!!!

            

Dzień koloru nie zwalnia uczniów  z pracy na lekcjach.

W dniu żółtego koloru lekcje nie będą różniły się niczym od tych w   inne dni.

 

 Pamiętaj ! wystarczy mieć  żółtą gumkę do włosów,  żółty ołówek w piórniku lub żółtą okładkę zeszytu


 

Nauczyciele mają prawo w tym dniu przeprowadzać sprawdziany i kartkówki zapowiedziane wcześniej oraz wpisywać wszystkie oceny z prac już napisanych, a tylko oddanych w dniu koloru żołtego.
Uczniowie mają obowiązek posiadania odrobionych zadań domowych, obowiązujących innych prac, posiadania przyborów szkolnych, książek i zeszytów

 

 

 

Uczniowie klas VII – VIII również mają szansę na dzień bez pytania. Po

podliczeniu frekwencji wychowawca wybiera uczniów, którzy mieli bardzo dobrą frekwencję w ostatnim miesiącu.

 Ci  wybrani uczniowie  maja prawo SAMI  wybrać sobie w przyszłym miesiącu DZIEŃ bez pytania!!!

 

CHODZENIE DO SZKOŁY- TO SIĘ OPŁACA!!!

 

 

DNI  ŻÓŁTEGO KOLORU- dni bez pytania !!!

 

21 październik

21 listopad

19 grudnia

22 styczeń

21 luty

20 marzec

27 kwiecień

21 maj

 

                      opiekunki Samorządu Uczniowskiego

 


 

Samorząd Uczniowski ogłasza jesienną zbiórkę surowców wtórnych oraz   plastikowych zakrętek.

 

Celem akcji jest zaktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z segregacją odpadów – praktyczna edukacja ekologiczna, wdrażanie uczniów do ochrony środowiska poprzez pozyskiwanie surowców wtórnych.
Priorytetem akcji zbiórki zakrętek oprócz aspektu ekologicznego są również cele charytatywne .

 

Każde zebrane 60 kg makulatury to uratowane 1 drzewo. 

 

 

 

Makulaturę przynosimy od 1 do 11 października 2019 roku i składamy w budynku „A” (sutereny, na schodach, za nowymi szafkami).

 Zużyte gazety, czasopisma, papiery, kartony itp. prosimy dobrze zabezpieczyć przed rozsypaniem

i wyraźnie opisać (imię, nazwisko, klasa ). 

 

Ogłoszona przez Samorząd Uczniowski  akcja zbiórki zakrętek ma na celu wsparcie i pomoc dla Patrycji Góralik- uczennicy naszej szkoły. Patrycja pragnie chodzić i biegać tak jak inne dzieci. Spełnijmy jej marzenia i pomóżmy jej stanąć na nogi.

Przekaż zakrętki dla Patrycji, gdy będziesz wyrzucał butelkę pomyśl o niej i jej marzeniach!

Plastikowe zakrętki przynosimy od 1 października do 5 listopada 2019 roku oraz składamy je w workach dostarczonych przez  SU.

I TY MOŻESZ POMÓC INNYM

 

 

Celem zbiórki jest pomoc dla uczennicy naszej szkoły - Patrycji Góralik.

 

Patrycja, od kilku lat cierpi na polineuropatię - zaburzenie funkcji wielu nerwów obwodowych - tych, które przekazują informację pomiędzy ośrodkowym układem nerwowym (mózgiem) a poszczególnymi narządami. Patrycja przeszła kosztowną operację. Niestety pooperacyjna rehabilitacja i wydatki na dalsze leczenie również są bardzo wysokie. Dlatego prosimy bardzo o wsparcie rodziny Patrycji w postacji zbierania nakrętek. 

Patrycja to pogodna, pełna wigoru dziewczynka, z wielką wolą walki.

 

Każdy może wesprzeć tę walkę zbierając jedynie plastikowe zakrętki. 

Nie zwlekaj! Okaż serce !!!

 


 

19 września 2019 r. odbyła się kolejna

akcja „Sprzątanie Świata”

 

„NIE ŚMIECIMY -  SPRZĄTAMY- ZMIENIAMY”

Uczniowie naszej szkoły włączyli się po raz kolejny w tą akcję.  

Uczniowie klas II-VIII zostali  zaopatrzeni  w sprzęt pomocniczy i  wraz z nauczycielami udali się by  porządkować teren wokół szkoły, lasek Słotwiny, ulicę Tysiąclecia, teren wzdłuż cmentarza i parkingu przy kościele. Klasy I porządkowały swoje sale, czyszcząc wszystkie tam znajdujące się przedmioty.

Takie akcje uczą młode pokolenia jak  ważne jest dbanie o czystość wokół nas, segregacja odpadów, oszczędzanie wody i energii. Takie akcje są potrzebne

dzisiaj kiedy borykamy się z problemami  ocieplenia klimatu, kiedy klimatolodzy biją na alarm

W imieniu Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za dokładnie wykonaną pracę.

Podziękowania i słowa uznania kierujemy do Dyrekcji Szkoły, do Urzędu Miejskiego (Referat Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska), do Zakładu Gospodarki Komunalnej za pomoc w zorganizowaniu kolejnej ważnej  i udanej akcji.  

Opiekunowie SU

Beata Zięba, Małgorzata Garbień

 


 

OGŁOSZENIE

Samorząd Uczniowski ogłasza dnia 19 września  (czwartek) akcję „Sprzątanie świata” 

Wszystkie klasy od II do VIII będą miały za zadanie posprzątać rejon szkoły aż do parkingu przy kościele. Akcja będzie odbywać się

na lekcji drugiej od godz. 8.55-9.40 dla klas I-III

oraz na lekcji trzeciej od godz. 9.50-10.35  dla klas IV-VIII 

 

                                                                                                                                      

 

Szczegółowy przydział rejonów przypisanych klasom wraz  z opiekunami

  

KLASA

 

Rejon sprzątania

Nauczyciel odpowiedzialny

za klasę

I A

Porządkuje swoje sale lekcyjne

KSD – 1a

I B

Porządkuje swoje sale lekcyjne

BM - 1b

II A

Teren wokół budynku B

KA – 2a

II B

Teren wokół placu zabaw i hali sportowej

KM – 2b

III A

Teren wokół budynku A

ME – 3a

III B

Boisko do koszykówki i teren wokół niego

UR – 3b

IV A, IV B

Droga polna za budynkiem B w stronę cmentarza

ND - 4a

OM - 4b

V A, V B

Droga polna za budynkiem B w stronę krzyża

TD - 5a

LM - 5b

VI A

Teren wokół piaskownicy i ,,Małpi Gaj’’

F – 6a

VI B

Prawa strona ul. Tysiąclecia w kierunku wysypiska śmieci i parking szkolny

SB – 6b

VI C

Lewa strona ul. Tysiąclecia w kierunku wysypiska śmieci

DI – 6c

VII A

Prawe pobocze na ul. Tysiąclecia od bramy wjazdowej do końca terenu szkoły

PI – 7a

VII B

Lewe pobocze na ul. Tysiąclecia od bramy wjazdowej do końca terenu szkoły

BB – 7b

VII C

Prawe pobocze na ul. Tysiąclecia od końca terenu szkoły do cmentarza

GE  - 7c

VII D

Lewe pobocze na ul. Tysiąclecia od końca terenu szkoły do cmentarza

MM – 7d

VIII A

Lewy chodnik wzdłuż cmentarza do parkingu przy kościele

BE – 8a

VIII B

Prawa strona drogi wzdłuż cmentarza

NA – 8b

   

            


 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach
    ul.Tysiąclecia 17
    32-440 Sułkowice
  • (012) 273 20 46
    fax (012) 273 20 46

Galeria zdjęć