• Rok szkolny 2023/2024

• Witamy świętego Mikołaja w naszej szkole

6 grudnia do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał radość na twarzach wszystkich uczniów. Miłym akcentem spotkania były słodkości dla każdego dziecka.

Kochane dzieci pamiętajcie - żeby otrzymać prezent od św. Mikołaja, trzeba być po troszku także samemu św. Mikołajem. Obdarowywać dobrymi uczynkami swoich bliskich.

Składamy serdeczne podziękowania Mikołajowej Radzie Rodziców!

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka - Hospicjum św. Łazarza w Krakowie

W listopadzie zorganizowalliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów dla Hospicjum św. Łazarza          w Krakowie. Dzięki życzliwości, bezinteresownej pomocy i wsparciu uczniów i nauczycieli udało się    zebrać  14 kartonów środków czystości, higienicznych, artykułów spożywczych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się

w pomoc najbardziej potrzebującym.

"Wszystko, co wielkie w naszym świecie zdarza się dlatego, że ktoś robi więcej niż musi"                        Herman Gmeiner

Pamiętamy

Samorząd uczniowski przed Uroczystoscią Wszystkich Świętych odwiedził groby żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej i zapalił znicze za tych, którzy walczyli o wolność i niepodległość.

Odwiedziliśmy również groby zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. To wyraz szacunku i pamięci o tych, którzy przekazywali uczniom swoją wiedzę i pasję.

W październiku zbieramy

nakrętki dla Oskara Blaka

Oskar Blak jest jedynym dzieckiem w Polsce
          i piątym na świecie z bardzo rzadką chorobą genetyczną: encefalopatia padaczkowa
          z całkowitą demielinizacją mózgu.

Prosimy wszystkich uczniów i rodziców naszej szkoły

o pełne wsparcie dla Oskarka.

Nakrętki można dostarczyć do szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00 przez cały październik.

Samorząd Uczniowski

Świętujemy Dzień Chłopaka!

Dużo radości i uśmiechu, niech ten dzień będzie piękny i wyjątkowy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę roślin doniczkowych

oczyszczających powietrze.

Zaprośmy do miejsca, w którym przebywamy kilka godzin dziennie, rośliny doniczkowe oczyszczające powietrze.

Kwiaty oczyszczą pomieszczenia z niebezpiecznych toksyn, kurzu we wnętrzu a także dostarczą niezbędny Twoim płucom tlen. Dzięki nim ochronisz zdrowie a do tego zyskasz przepiękne zielone klasy.

Do najpopularniejszych roślin oczyszczających powietrze należą: aloes, paprotka, skrzydłokwiat, sansewieria, zielistka, areka, fikus.

Akcja trwa do końca września.

Uczniowie, którzy wezmą udział w Akcji otrzymają pochwałę do dziennika.

Samorząd Uczniowski:-