• Zasady oceniania- nauczanie zdalne

• Drodzy Uczniowie!

Poniżej zamieszczam zasady, na jakich będę oceniała Waszą pracę w czasie zdalnego nauczania. Proszę, żebyście zapoznali  z nimi Waszych Rodziców.

Mam nadzieję, że uda Wam się uzyskiwać bardzo wysokie stopnie i nie będzie to dla Was czas stracony.

W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań, proszę kontaktować się ze mną na adres e-mail.

Pozdrawiam smiley

Maria Zajda

Zasady oceniania:

Przygotowany przeze mnie test wiedzy i rozwiązany przez ucznia- należy przesłać e-milem na adres mzajda3@wp.pl . Należy się podpisać i podać klasę.

Ocena- Celująca - Uczeń odpowie na wszystkie zadane przez nauczyciela pytania.

Bardzo dobra.    - Uczeń  odpowie na wszystkie zadane przez nauczyciela pytania ale popełni

jeden błąd.

Dobra                   - Uczeń odpowie na zadane przez nauczyciela pytania. Popełni dwa błędy.

Dostateczna        - Uczeń odpowie na zadane przez nauczyciela pytania.

Popełni trzy błędy lub udzieli niewyczerpujących odpowiedzi.

Dopuszczająca    - Uczeń potwierdzi mailem, że przeczytał zagadnienia z realizowanych tematów.

Niedostateczna   - Uczeń nie podejmie i nie potwierdzi żadnych zadań.

PROPOZYCJE  DODATKOWEJ OCENY  (dla chętnych uczniów)

PO POWROCIE DO SZKOŁY.

1. Wykonanie gazetki- „ Bezpieczna aktywność fizyczna w czasie wolnym (piesze wędrówki, jazda na rowerze lub deskorolce).

Gazetki, które znajdą się na wystawie (estetyka wykonania, pomysł) uczeń otrzyma ocenę celującą.  Pozostałe gazetki –ocena bdb.

1. Narysuje i opisze na kartce A-4 ulubione 6 ćwiczeń (można korzystać z materiałów wysłanych przez nauczyciela).

Prace, które posłużą jako  pomoc dydaktyczna  na lekcji WF ( w grupie lub indywidualnie) - uczeń otrzyma ocenę celującą lub bardzo dobrą. Pozostałe prace –ocena dobra.

1. Wykona- Mój dzienniczek sportowy, w którym opisze poszczególne dni na sportowo- ocena celująca.