• Zalecane ćwiczenia do wykonywania w domu

Witamsmiley

Dzisiaj chcę abyście poćwiczyli elementy piłki ręcznej.

Zapraszam

Dzień dobrylaugh

Chcę abyście poćwiczyli dzisiaj odbicia sposobem górnym w piłce siatkowej oraz ćwiczenia z piłką w koszykówce.

Koszykówka- kilka prostych ćwiczeń

Witam Was wink

Dzisiaj, chcę Was zachęcić do wykonania zaproponowanych ćwiczeń. Przygotowałam dwa zestawy, jeden z piłką nożną a drugi to ćwiczenia fitnes. Proszę abyście wybrali jeden z nich i wykonali go solidnie kilka razy ( oczywiście nie w jeden dzień). Pamiętajcie RUCH TO ZDROWIE !!!

Witam Was wink

Chcę Wam przedstawić zestaw ćwiczeń jakie możecie wykonać przed snem. Zachęcam abyście ćwiczyli jak najczęściej.

WITAM WAS MOI DRODZY UCZNIOWIE.laugh

Chcę zaproponować zestaw ćwiczeń z piłką doskonalących odbicia w piłce siatkowej. Proszę, postarajcie się je wykonać a jeśli któreś bedą dla Was zbyt trudne to zmieńcie je lub opuśćcie. Ważne jest to abyście ćwiczyli.

Powodzeniayes

Drodzy Uczniowie.smiley

Przygotowalam dla Was zestaw ćwiczeń, który w połączeniu z wcześniej załączonymi, pozwoli utrzymać prawidłową wagę i sprawność fizyczną.

Witam wszystkich moich Uczniów! laugh

W tej zakładce będę zamieszczać dla Was ćwiczenia, które pozwolą Wam utrzymać się w dobrej kondycji fizycznej podczas zdalnego nauczania oraz dobrze się bawić. Pamiętajcie, że ruch jest niezbędny, do prawidłowego rozwoju, pomaga w rozładowaniu nadmiaru energii oraz poprawia nasze samopoczucie.

Pamiętajcie! Szczególnie ważne jest to, by w okresie kiedy nie możemy wychodzić z domów, pozostać aktywnym!! yes

Zestawy ćwiczeń, które będę zamieszczać na tej stronie, mają na celu rozwijanie m.in. Waszej gibkości, siły, koordynacji oraz poczucia rytmu.

Dajcie z siebie 100%!! Trzymam kciuki! Jestem z Wami! smiley

A NA DESER.... ZUMBA!!  NIE TYLKO DLA DZIEWCZYN!! wink