• SUKCESY  SPORTOWE DRUGOKLASISTEK

•                  Z wielką radością informujemy o sukcesach naszych Drugoklasistek podczas XII Mistrzostw Polski w Fitnessie Sportowym, które odbyły się w Gdańsku w dniach 26.04- 28.04.2024 r.

Dziewczynki stanęły do rywalizacji w swoich kategoriach, jako reprezentacja Eleven Dance Academy Myślenice i zajęły:

9 lat Fitness Show:

I miejsce i tytuł Mistrzyni Polski, uczennica klasy II a  - Antonina Kuźniar

II miejsce i tytuł v-ce Mistrzyni Polski, uczennica klasy II b  - Martyna Stokłosa

Tuż za podium, bo na miejscu IV uplasowała się uczennica klasy II b - Izabela Zawada

Ponadto, w debiutach Dance Academy w kategoriach Fitness Show dziewczynki w swojej kategorii wiekowej zajęły:

Izabela Zawada oraz Martyna Stokłosa – 4 miejsce

Antosia Kuźniar – 7 miejsce

Brawo!

Wyrazy uznania i gratulacje przekazujemy także trenerom naszych Mistrzyń z Eleven Dance Academy Myślenice: Pani Barbarze Burtan, Pani Sylwii Żurowskiej, Panu Mateuszowi Ziębie oraz Rodzicom.

Jesteśmy niezmiernie dumni z Waszych osiągnięć i zaangażowania w treningach, które pozwoliły Wam osiągnąć tak wspaniałe rezultaty na arenie krajowej. Wasza determinacja i pasja do fitnessu sportowego naprawdę zasługują na uznanie.

Niech te sukcesy będą dla Was motywacją do dalszej pracy i dążenia do doskonałości. Życzymy Wam kolejnych zwycięstw, spełnienia marzeń i nieustającej radości z uprawiania sportu.

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla wszystkich uczennic Eleven Dance Academy Myślenice za fantastyczne wyniki podczas XII Mistrzostw Polski w Fitnessie Sportowym!

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Wychowawcy klas drugich:

Danuta Kostowal-Suwaj,  Dominik Bańdura

• Igrzyska sportowe

•      W dniach 29 i 30 kwietnia na boisku Klubu Sportowego "Gościbia" odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej. Naszą Szkołę reprezentowały drużyny chłopców i dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych. Chociaż zespoły nie zdobyły wysokich lokat to wyróżniały się dużym zaangażowaniem i grą fair play. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom igrzysk za godne reprezentowanie naszej Szkoły.

Maria Zajda