• Zasady oceniania

• Kryteria na poszczególne oceny:

Moi drodzy. Oto kryteria według ,których będziemy oceniać Waszą pracę w czsie nauki online. Zapoznajcie się z nimi. Mam nadzieje że zdobędziecie super oceny. Przypominam, że w razie problemów proszę o maila. Przygotowany przeze mnie test wiedzy i rozwiązany przez ucznia należy przesłać e-mailem na adres piotrsroka@poczta.onet.pl. Należy się  podpisać i podać klasę.

Ocena- Celująca - Uczeń odpowie na wszystkie zadane przez nauczyciela pytania.

Bardzo dobra.    - Uczeń  odpowie na wszystkie zadane przez nauczyciela pytania ale popełni jeden błąd.

Dobra                   - Uczeń odpowie na zadane przez nauczyciela pytania. Popełni dwa błędy.

Dostateczna        - Uczeń odpowie na zadane przez nauczyciela pytania.

Popełni trzy błędy lub  udzieli niewyczerpujących odpowiedzi.

Dopuszczająca    - Uczeń potwierdzi mailem, że przeczytał zagadnienia z realizowanych tematów.

Niedostateczna   - Uczeń nie podejmie i nie potwierdzi  żadnych zadań.

PROPOZYCJE  DODATKOWEJ OCENY  (dla chętnych uczniów)

PO POWROCIE DO SZKOŁY.

1. Wykonanie gazetki- „Mój WF Online”.

Gazetki, które znajdą się na wystawie (estetyka wykonania, pomysł) uczeń otrzyma ocenę celującą.  Pozostałe gazetki –ocena bdb.

1. Narysuje i opisze na kartce A-4 ulubione 6 ćwiczeń (można korzystać z materiałów wysłanych przez nauczyciela).

Prace, które posłużą jako  pomoc dydaktyczna  na lekcji WF    ( w grupie lub indywidualnie) - uczeń otrzyma ocenę celującą lub bardzo dobrą. Pozostałe prace –ocena dobra.

1. Wykona- Mój dzienniczek sportowy, w którym opisze poszczególne dni na sportowo- ocena celująca.