• ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach informuje, że ze względu na sytuację epidemiczną oraz w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  zakończenie roku szkolnego będzie przebiegało w następujący sposób:  (przypominamy o obowiązku noszenia maseczek)

1. Rozdanie świadectw odbędzie się w dniu 26 czerwca 2020r. Godzinę oraz miejsce szczegółowo określa dołączony poniżej harmonogram dla poszczególnych klas.

2. Świadectwa odbierane będą przez uczniów w salach lekcyjnych, w reżimie sanitarnym, zgodnie z Wewnętrznymi Procedurami Bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie szkoły w okresie pandemii.

3. Uczniowie ( bez Rodziców ) wchodzą na teren szkoły wejściem głównym i udają się, po dezynfekcji rąk, do sali lekcyjnej, gdzie zajmują miejsca w wyznaczonych stolikach.  W spotkaniu z uczniami będzie uczestniczył wychowawca.

4. Uczniowie opuszczają salę wyjściem bezpośrednio z sali, tam na terenie przyszkolnym mogą na nich oczekiwać Rodzice.

5. Prosimy o punktualne przybycie, na wyznaczoną godzinę, gdyż po każdej klasie w sali będzie przeprowadzona dezynfekcja.

6. Jeśli uczeń ze względów zdrowotnych, kwarantanny lub izolacji nie może uczestniczyć w tej uroczystości, rodzic zobowiązany jest poinformować o tym fakcie dyrektora do dnia 25.06.2020r. Zostanie wówczas wyznaczony inny termin odbioru świadectwa.

7. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów klas ósmych odbędzie się 25 czerwca 2020 r.
            o godzinie 10:00 w hali sportowej w budynku B  szkoły podstawowej.

* Prosimy o przestrzeganie powszechnie znanych wytycznych epidemiologicznych GIS
            (dystans społeczny, dezynfekcja rąk, zakrycie ust i nosa, brak skupisk osób, ...)

** Uczniowie, którzy  nie odbiorą świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego, będą mogli odebrać je w okresie wakacji w sekretariacie szkoły.

HARMONOGRAM ROZDANIA ŚWIADECTW - ROK SZKOLNY 2019/2020

10:15 uczniowie o nr z dziennika 12-21

Klasa VIII b, wychowawca: pani Krystyna Madejczyk (w zastępstwie), sala21
            10:15 uczniowie o nr z dziennika 11-17

Zachęcamy do udziału dzieci w Mszy Świętej na zakończenie roku katechetycznego w piątek 26 czerwca 2020
            o godz. 18.00.

Dyrektor Krystyna Madejczyk

• Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

• Dobiega końca rok szkolny 2019/2020. Nie był to łatwy rok. Zmierzyliśmy się w trakcie minionych miesięcy z różnymi problemami, zdalnym nauczaniem, ale  odnieśliśmy sukces. Wspólnie podjęliśmy  trud i dzięki temu mogę dziś, serdecznie wszystkim pogratulować i podziękować.
            Słowa podziękowania kieruję na ręce wszystkich Nauczycieli, Rodziców i Uczniów za Wasz trud, wysiłek i zaangażowanie. Za nami  kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Dziękuję Państwu  za ciężką pracę włożoną w wychowanie młodego pokolenia. Dziękuję za sumienność, determinację, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje i za serdeczność.

Dziękuję wszystkim Rodzicom za chwile, które z nami spędziliście, za to, że swą postawą pokazaliście, iż sprawy naszej szkoły są dla Was ważne. Jestem  wdzięczna za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy, za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą.

Dziękuję  Nauczycielom, którzy odkrywali w uczniach talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, aby byli coraz lepiej przygotowani, dziękuję za cierpliwość oraz oddanie sprawom szkoły.

Drodzy Uczniowie! Przed wami czas beztroskiej zabawy, relaksu i odpoczynku od nauki.  Wierzę, ze dwa letnie miesiące dostarczą wszystkim  wielu pozytywnych wrażeń i pozwolą nabrać Wam energii w nowym roku szkolnym. Ciesząc się na wakacje nie zapominajcie o bezpieczeństwie, zdrowiu i przestrzeganiu zasad sanitarnych. Życzę Wam dużo przyjemności i ciekawych pomysłów!

Krystyna Madejczyk

• Spotkanie z Rodzicami

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach uprzejmie informuje, że w dniu 25 czerwca 2020 r. o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie Rodziców klas V i VI z Panem Burmistrzem i Dyrekcją Szkoły na hali sportowej w budynku B. Bardzo proszę, aby wszyscy Rodzice uczestniczący w tym spotkaniu zachowali wymogi sanitarne: przy wejściu proszę zdezynfekować ręce, założyć maseczki i rękawiczki, zachować odpowiednią odległość od siebie. Ponadto będzie przygotowany zeszyt wejść do szkoły i proszę o wpisanie swojego imienia i nazwiska

• Zwrot nadpłat za obiady

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach informuje o możliwości zwrotu nadpłaty za żywienie/koszty utrzymania za miesiąc marzec 2020 r. z powodu zamknięcia placówki wywołanego pandemią COVID-19. Zwroty będą dokonywane na podstawie poprawnie wypełnionego wniosku złożonego do dnia 25.06.2020 r.

Wniosek do pobrania w załączniku.

• Zajęcia Opiekuńczo - Wychowawcze

• W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603) Dyrekcja Szkoły nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach informuje, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego dzień 12. 06. 2020r. tj. piątek, jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych (lekcji).

Jednocześnie przypominamy, iż po zmianie terminu Egzaminu Ósmoklasisty w dniach 16.06.2020 - 18.06.2020 lekcje nie będą się odbywać (są to dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych).

• Nabór do Świetlicy Środowiskowej

• Drodzy Rodzice.

W związku z planowaniem organizacji pracy Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach  (ul. Sportowa 51) w roku szkolnym 2020/2021 prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie Gminy Sułkowice w terminie od 01-15.06.2020 r.

Informacje dotyczące świetlicy działającej na terenie naszej placówki będą dostępne w teminie późniejszym.